Aké hodinky by ste chceli mať ?

  • Mido je OK, možno trochu zaznávaná (alebo nie až tak preferovaná) značka...boli to moje prvé automaty s chronometrom (nie tie na tvojom obrázku, pochopitelne :))

  • Já tyhle moc nezkoumal, kouknete jestli to Si znamena kremikovej vlasek, to už by bylo za tuhle cenu dělo.

    znamená to kremíkový vlások...mido je progresívne a za dobré peniaze..

  • To su banani, posledne roky mali tusim vsetky modely z tejto rady day/date, ale bez keramiky. Konecne daju keramiku a zaroven zrusia day? :-/ Tak nic, ostavam pri Tag Heuer za +- rovnaku cenu :)

  • Už šetrím

    Neviem ci tieto uz nie su vypredane. Ak sa nemylim je to modelovy rok 2016. Tie co si daval potom s 00 navrchu (inak neviem preco 00 kedze tak sa oznacuje aj WC) to su model 2017. Tie som chcel velmi aj ja. Aj som to riesil s predajcom ale nakoniec som zobral ine , jednoduchsie a mensie. :).
    Kazdopadne mna 24 hodinovky zaujimali a ked sa ti pacia smelo do toho. Ale podla mna su uz out of stock.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hej máš pravdu,včera som pozeral priamo na Lum-tec stránke a tam už sú out of stock, takže zas musím hladat ? a v KBtime kde ich majú skladom asi neaktualizuju stavy ?

  • To su banani, posledne roky mali tusim vsetky modely z tejto rady day/date, ale bez keramiky. Konecne daju keramiku a zaroven zrusia day? :-/ Tak nic, ostavam pri Tag Heuer za +- rovnaku cenu :)

    Mida jsou lepší, jedtli Ti nejde jen o značku :) s tim day mě taky nasr... byly by dokonalý.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Môj laický názor, z pohľadu histórie je Heuer starší a známejší, reklama, marketing, množstvo patentov a inovácií, Mido je mladšie ale tiež má svoje patenty a inovátorský prístup, pokiaľ ide o technologickú stránku, obe značky používajú kvalitatívne porovnateľné materiály a hlavne kalibre ( spoľahlivá ETA), tým že je Mido aj ETA súčasťou Swatch, mido má bezprostredný prístup k vývojovým novinkám ( napr. Kremíkový vlások), ale povedzme si otvorene,žijeme vo svete značiek? je to ako nosiť Diesel alebo Wrangler, hoc bavlna je identická

  • Jsou Tagy chronometr, maj křemíkovej vlásek (nebudu tu rozepisovat jaký výhody přináší)? Je pravda, že spousty hodinek co jsem měl držely cosc aniž by je zdobil nějakej diplom a čtyřmístná cifra s dodatkem e. Ale tohle jsou přesně věci který maj hodinkomaniaky naplňovat. Bohužel je to pravda, žijeme ve světě značek mnohdy za každou cenu. A právě u věhlasných značek se setkávám s nekvalitou častěji než bych čekal. Poruchová auta, boty co nic nevydrží... a nefunkční hodinky. Tyyyyy vole krásný JLC, ty musej bejt na ruce, hmmmm to datum nepřeklápí....to tak pane určitě má bejt...osobní zkušenost s hodinkama za skoro deset táců e. Nevim, jen tak plácám, zas jsem tejden skoro nespal, tak to kromě tech JLC neberte tak vážně. :mrgreen:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ako vravis, COSC Tagy sice nemaju, ale presnost v tejto norme drzia. Ale to aj Orienty Ray II.. :D COSC je pre mna zbytocnost, za to platit nechcem. Kremik by som bral. Co sa zvucnosti znacky tyka, Tag heuer mi nikto z okolia neokomentoval, neviem ci o znacke niekedy poculi, resp. netusia kam ju zaradit. Pre mna su Tagy pocitovo vyssie, ale keby Mido ponechali v tomto novom modeli "day" komplikaciu, tak ich bez velkeho rozmyslania vymenim.. :)

  • Tieto ma držia už veľmi dlho. Ani niesom taký náročný..alebo hej ? ^^

  • Tieto ma držia už veľmi dlho. Ani niesom taký náročný..alebo hej ? ^^

    Krásne :)

  • osobne sa mi tento model od Breitlingu páči najviac..a... nie si až tak náročný, však aj tu existuje cenové rozpätie...:]

  • ked nebudu tieto aj Steiny postacia :D

    zenith-pilot-type-20-extra-special-watch.jpg__1536x0_q75_crop-scale_subsampling-2_upscale-false.jpg