Aké hodinky by ste chceli mať ?

  • tiez som po nich pokukoval

    v KE mali len modro-cervene.

    A tie aké boli na živo? Ja väčšinou kupujem modré ciferníky...asi úchylka ^^ Posledné hodinky som si kúpil zelené ( Certina DS Action ) a to ma pochválila aj polovička. Tak že ak ďalší kúsok nebude modrý ľahšie sa mi to prepečie :S

  • Já nemám vysnívané také šmakocinky ako vy :) ale už roky mi v hlave leží Commander od MIDOa....Už sa len rozhodnúť modré/sivé :S

    Hlavne že máš k dispozícii dostatočné finančné krytie... ;)

  • Tak sľúbil som polovičke že viac ako šesť kúskov nebudem mať. Na demonštráciu svojho sľubu som si kúpil aj krabičku na 6 hodiniek ^^

    Jojoj, takych je nas viac co sluby dali :D..ale krabicky sa daju predsa dokupit ;)

  • Tak sľúbil som polovičke že viac ako šesť kúskov nebudem mať. Na demonštráciu svojho sľubu som si kúpil aj krabičku na 6 hodiniek ^^

    keď krabičku zaplníš, musíš ju presvedčiť, že si sľúbil max 6 do jednej krabice :P

    A stitch in time :D

  • Toto. tento rok topka, 36mm, najvymakanejsi kaliber, v postate dokonalost... cena vsak mimo moj zivotny standard...

    Moj hodinkovy vkus sa ustalil, po vyse 2r anabaze s digitalkami od jablckarov tieto odchadzaju na pravu ruku alebo ked budem na bicykli, inak som sa vratil k mechanikam, ktore v dnesnej dobe podla mna nie su volba rozumom ale proste ich mame radi, radi sa na ne divame, radi ich pocuvame, starame sa o ne, ked sa pokazia tak ich dame opravit hodinarovi a nekupujeme zas novu spotrebnu elektroniku...

    Inak pozeral som, odkedy inovovali Biatec puzdra na zakladnych modeloch Corsair, pacia sa mi viac ako tie predosle... velmi pekne a prakticke... a nase :)

    Momentalne si vsak kupu akychkolvek dalsich mechanickych hodiniek ani sam sebe neviem urovnat - nosil som Steiny nieco vyse roka kym som ich nemilosrdne vymenil za jablcne digitalky... akosi nastal cas na navrat, tak im vratim trocha zivota na zapasti... a som teraz spokojny

  • Toto. tento rok topka, 36mm, najvymakanejsi kaliber, v postate dokonalost... cena vsak mimo moj zivotny standard...

    Moj hodinkovy vkus sa ustalil, po vyse 2r anabaze s digitalkami od jablckarov tieto odchadzaju na pravu ruku alebo ked budem na bicykli, inak som sa vratil k mechanikam, ktore v dnesnej dobe podla mna nie su volba rozumom ale proste ich mame radi, radi sa na ne divame, radi ich pocuvame, starame sa o ne, ked sa pokazia tak ich dame opravit hodinarovi a nekupujeme zas novu spotrebnu elektroniku...

    Inak pozeral som, odkedy inovovali Biatec puzdra na zakladnych modeloch Corsair, pacia sa mi viac ako tie predosle... velmi pekne a prakticke... a nase :)

    Momentalne si vsak kupu akychkolvek dalsich mechanickych hodiniek ani sam sebe neviem urovnat - nosil som Steiny nieco vyse roka kym som ich nemilosrdne vymenil za jablcne digitalky... akosi nastal cas na navrat, tak im vratim trocha zivota na zapasti... a som teraz spokojny

    Neviem či si zachytil ale Steinhart práve vydal: https://www.steinhartwatches.de/en/ocean-39-ad…__from_store=de

    Inak áno, tie novšie Biatec puzdra sú pohodlnejšie a nižšie. Myslím, že teraz sú tak akurát ;)

  • Neviem či si zachytil ale Steinhart práve vydal: https://www.steinhartwatches.de/en/ocean-39-ad…__from_store=de

    Inak áno, tie novšie Biatec puzdra sú pohodlnejšie a nižšie. Myslím, že teraz sú tak akurát ;)

    Ano ano, Steinhart vydal na preorder tie expy1 homage, prislo mi to aj mailom... Ale k tym oceanom ich urcite nebudem kupovat, to neunosim...chcem postupne prevyknut znova na mechaniky lebo ... proste chcem...

    Najnovsie Biatec puzdra si veru vyladil k dokonalosti :)

  • Toto. tento rok topka, 36mm, najvymakanejsi kaliber, v postate dokonalost... cena vsak mimo moj zivotny standard...

    Moj hodinkovy vkus sa ustalil, po vyse 2r anabaze s digitalkami od jablckarov tieto odchadzaju na pravu ruku alebo ked budem na bicykli, inak som sa vratil k mechanikam, ktore v dnesnej dobe podla mna nie su volba rozumom ale proste ich mame radi, radi sa na ne divame, radi ich pocuvame, starame sa o ne, ked sa pokazia tak ich dame opravit hodinarovi a nekupujeme zas novu spotrebnu elektroniku...

    Inak pozeral som, odkedy inovovali Biatec puzdra na zakladnych modeloch Corsair, pacia sa mi viac ako tie predosle... velmi pekne a prakticke... a nase :)

    Momentalne si vsak kupu akychkolvek dalsich mechanickych hodiniek ani sam sebe neviem urovnat - nosil som Steiny nieco vyse roka kym som ich nemilosrdne vymenil za jablcne digitalky... akosi nastal cas na navrat, tak im vratim trocha zivota na zapasti... a som teraz spokojny

    Ano Rolex je pojem , hoci to pripadá ako všedná vec , ale sú naozaj kvalitne a dobre , poslúžia viac desaťročí .... ....

    Peter Th.

  • When Patek Philippe moved in 1996, they found an old wooden chest on the 5th floor of their historic home, and inside were 16 unused caliber 13-130 movements. These movements were fully assembled and regulated in 1955. So, to celebrate this discovery, Patek disassembled and then reassmebled the movements this year, and placed them into a steel cushion case, reminiscent of the original Patek wristwatch chronograph. (2011)

    ach, len ta cena, len ta cena..