Aké hodinky by ste chceli mať ?

  • ja by som si nedaval nizke ciele :happy1:

    nuz ideme do kupi bytu v ba.... tak viete ako , uz len tuto flasu som povedal....., frajerka nechce pocut o hodinkach novych, a ja zas neviem ktore si vybrat svoje prve automaty ...tolko krasnych hodiniek a tak malo casu ... resp penazi :P

  • nuz ideme do kupi bytu v ba.... tak viete ako , uz len tuto flasu som povedal....., frajerka nechce pocut o hodinkach novych, a ja zas neviem ktore si vybrat svoje prve automaty ...tolko krasnych hodiniek a tak malo casu ... resp penazi :P

    ja to skor vidim na malo ruk :D

  • To jsou klasicky hodinky otloukánky, takže s dodrbanym pvd by se melo počítat. Příklad, mám černej pásek v karate, kterej denně uvazuji a povoluji, dodrbe se tak až se třepí a postupně víc a víc v místech otěru bělá a to je na něm to pravý ořechový. Na tool hodinkách musej bejt stejný stopy. Na leštěnkách do společnosti ne.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ještě k těm Mido, koukal jsem na videa a luneta se musí stlačit k pouzdru a potom s ní lze otáčet. Ty hodinky jsou vychytany po všech stránkách, 80 strojek s kremikovym vlaskem, heliak, keramika, posouvaci spona, super povrchova uprava, ku.va ty se povedly.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Prekvapujem sam seba ale tieto Cartier Santos ma zacinaju dost svrbiet. Fascinuje ma ako je vyrieseny naramok. Maju aj velmi zaujimavu historiu... pravdepodobne prve naramkove hodinky ktore boli ako take dizajnovane a jedny z prvych pilotiek aj ked sa tak netvaria... nejake poucne citanie: https://www.hodinkee.com/articles/cartier-santos-review

  • Prekvapujem sam seba ale tieto Cartier Santos ma zacinaju dost svrbiet. Fascinuje ma ako je vyrieseny naramok. Maju aj velmi zaujimavu historiu... pravdepodobne prve naramkove hodinky ktore boli ako take dizajnovane a jedny z prvych pilotiek aj ked sa tak netvaria... nejake poucne citanie: https://www.hodinkee.com/articles/cartier-santos-review

    Konečne opäť hranaté hodinky vo fóre, to je môj štýl :)

  • Mne sa páčia tieto a "sú v poradí8)", akurát ma trošičku desí veľkosť (45), ale 44 mám, tak to snáď nebude taký rozdiel8o

  • Urcite dava, na fotkach su OK a na ruke budu tiez (mne “usko” velmi nechyba:])...ale najprv budu spominane BB, v pondelok idem na “probu” do Sh a potom mesiac cakacka ( scheisse:))..

  • Hat akkor, pletivo sem, pletivo tam, no nemôžem sa na to dlho pozerať. Sliny mi tečú ako mäsiarskemu psovi....:P