Vianočná súťaž 2013 - súťažné otázky

  • Pripájam sa ku gratulácii, súťaž bola super.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Ahojte,

    este prikladam screenshot z moje schranky so spravami, aby bolo jasne, ze vyhercovia nie su len tak vymysleni, ale naozaj si to vydreli ;)

  • Chcel by som sa opýtať jednu vec. Pozrel som si odpovede chalanov, ktoré boli vyhodnotené ako nesprávne. Lenže je tu malý problém. Sú tu odpovede tissot pr100 t049.210.22.037.00 ako nesprávna a tissot pr100 t049.410.22.037.00 ako správna. Číslo, ktorým sa líšia, teda 2 a 4 označuje v kóde Tissotu iba rozdiel veľkosti. 2 sú dámske okrúhle a 4 sú pánske okrúhle. Lenže z priloženého obrázka to chalani nemohli zistiť, takže to bola iba otázka šťastia, nie?

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • "Matej" wrote:

    Chcel by som sa opýtať jednu vec. Pozrel som si odpovede chalanov, ktoré boli vyhodnotené ako nesprávne. Lenže je tu malý problém. Sú tu odpovede tissot pr100 t049.210.22.037.00 ako nesprávna a tissot pr100 t049.410.22.037.00 ako správna. Číslo, ktorým sa líšia, teda 2 a 4 označuje v kóde Tissotu iba rozdiel veľkosti. 2 sú dámske okrúhle a 4 sú pánske okrúhle. Lenže z priloženého obrázka to chalani nemohli zistiť, takže to bola iba otázka šťastia, nie?

    podľa mňa je tam dosť detailov, ktoré sú rozdielne :super:

  • Mathyk, tak mi pár tých detailov prosím povedz. Ja som si dal dva obrázky vedľa seba a rozdiel som nevidel. Verím, že sú, pýtam sa to v dobrom a nechcem nijako súťaž zhadzovať, len ma to zaujíma. Tak dík za odpoveď.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Ahoj, damske hodinky maju viditelne mensi cifernik oproti remienku, ktory je na obrazku dlhsi, nakolko panske su znatelne vacsie a sirsie, na obrazkoch je to dost dobre vidno. ;)

    "Matej" wrote:

    Mathyk, tak mi pár tých detailov prosím povedz. Ja som si dal dva obrázky vedľa seba a rozdiel som nevidel. Verím, že sú, pýtam sa to v dobrom a nechcem nijako súťaž zhadzovať, len ma to zaujíma. Tak dík za odpoveď.

  • "Matej" wrote:

    Mathyk, tak mi pár tých detailov prosím povedz. Ja som si dal dva obrázky vedľa seba a rozdiel som nevidel. Verím, že sú, pýtam sa to v dobrom a nechcem nijako súťaž zhadzovať, len ma to zaujíma. Tak dík za odpoveď.

    no napríklad: 6. a 12. hodina sú označené iba indexami a nie arabskými číslami, oveľa mohutnejšie ručičky oproti indexom, orámovanie dátumu, korunka, koncovky ťahu, nápisy na ciferníku, farba púzdra aj ciferníku, pozícia sekundovky... ;)

  • Už nechcem byť otravný a naťahovať to, v podstate som to ani riešiť nechcel, ale Mathyk zjavne pozeráš iné obrázky ako ja. Obe hodinky majú 6 a 12 označené arabskými číslami. Daj si do googlu tissot pr100 t049.210.22.037.00 a tissot pr100 t049.410.22.037.00.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Máš pravdu, fakt majú trošička kratšie ručičky. No toto som chcel počuť, to vždy pozerám, aké detaily si všimnete, to ja nedokážem. Tak dík.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim