Vianočná súťaž 2013 - o súťaži, pravidlá a diskusia

  • Prečo mám 12 bodov, keď som odpovedal správne? Som si to teraz skontroloval v odoslanej pošte a ten kód navlas sedí. Administrátori to môžu, rátam, ľahko overiť. V čom bola moja odpoveď chybná?

    Vďaka za info, Matej

    ( moja odpoveď bola Certina DS Podium Square Chrono Automatic C001.514.16.057.00)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Aha, máš pravdu, to som si nevšimol.:) Spokojne som sa vytešoval, ako sa mi darí. Normálne som si bol istý, že mám zatiaľ plný počet, ak sa to teda dodatočne neopravilo. Ja som odpovedal Swatch Twice Again White SUSW402 a má byť black. Neviem, keď na to kukám, veľmi tam rozdiel nevidím, ale asi tam troška na milimetri vidno tú čiernu lunetu a ostatní ste to odhalili. Tak dík za vysvetlenie, Tissotky pod stromčem nebudú. Držím palce ostatným, aj atk je tá súťaž super.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Ahojte,

    vyzera to uz tak, ze sa rozstrelu nevyhneme, do rozstrelu postupia vsetci sutaziaci s najvyssim skore a budu sutazit o prve styri miesta. Rozstrel bude prebiehat nasledovne:

    V presne dohodnutom case v utorok 17.12. uverejnim rozstrelovy sutazny obrazok, tentoraz nepojde len o to uhadnut spravne, ale aj o to stihnut to co najrychlejsie ;)

    Aby to bolo fer, dam na vyber niekolko terminov(ak je niekto v praci, alebo ma povinnosti, tak aby si vybral vhodny termin), kedy mozem rozstrelovu otazku zverejnut a prisposobim sa hlasu vacsiny. Poprosim hlasovat o termine len tych, co maju zatial najvyssie skore 16 bodov a terminy su o 10:00, o 12:00, o 17:00, o 18:00, o 20:00 a o 21:30.
    Skuste sa spolocne dohodnut na termine, ktory by vam najviac vyhovoval a v danu hodinu by som zverejnil sutaznu otazku ;)

  • Ahojte,

    takze mame za sebou posledne standardne kolo sutaze a prvy siesti s rovnakym skore postupuju do finalneho rozstrelu. Rozstrel bude prebiehat nasledovne:

    Vacsina si zvolila cas rozstrelu o 21:30, takze vtedy rozstrel zacne(zajtra 17.12 o 21:30).
    Rozstrel bude prebiehat tak, ze na fore vo vlakne so sutaznymi otazkami zverejnim rozstrelovy obrazok, ten sutaziaci, ktory ako prvy identifikuje spravne hodinky vyhrava 1. cenu, druhy cenu 2., treti cenu 3. a stvrty spravne odpovedajuci vyhra cenu cislo 4.
    Rozstrel sa ukonci, akonahle dostanem do SS 4 spravne odpovede. Sutaziaci v rozstrele nema moznost na opravu, to znamena, ze ak v rozstrele zada zlu odpoved, tak rozstrel prehrava.
    Ak v rozstrele nikto neuhadne, alebo uhadne menej sutaziacich ako je cien, tak sa spravy novy rozstrel o 24H a to len pre sutaziacich a ceny, ktore zatial neboli vyhrane v prvom rozstrele. To znamena, ze ak v prvom rozstrele spravne odpovedia 2 sutaziaci, tak ti vyhraju prvu a druhu cenu a to v tom poradi ako odpovedia. Zvysny styria sutaziaci pokracuju do rozstrelu cislo 2, kde sa bude hrat o cenu cislo 3 a 4. Ale verim, ze v prvom rozstrele najdeme vsetkych styroch vyhercov :) Rozstrelova otazka bude obrazok celych hodiniek, kedze hrame na cas, aby rozstel netrval hodiny a bol dokonceny v maximalne desiatkach minut.

    Pre potvrdenie vyhercov spravim screenshot mojej schranky so spravami, aby kazdy sutaziaci videl v akom poradi mi spravy s odpovedami prisli. Odpoved na rozstrelovu otazku UVEDTE V PREDMETE SPRAVY, aby zo screenshotu bolo jasne, ze sutaziaci odpovedal spravne.

    Vsetkym sutaziacim teda drzim palce a zelam stastie, styria najlepsi vyhravaju ;)

  • No ale vážený pán vedúci, dudo :mafia: , to čo je za výklad pravidiel??? :nonon: Veď je to v rozpore so zákonom o lotériách a hazardných hrách, už nehovoriac o narušení tzv. dobrých mravov! Veď si len predstavte, že by na olympiáde dobehli Bolt :frime1: a Thysson :frime1: vo finále v rovnakom čase a chceli by od nich ešte nejaký rozstrel!!! Pre túto príležitosť sa práveže usporiadatelia vždy chcú vytiahnuť a majú pekne pripravené rezervné zlaté medaily a všetko čo k nim patrí (kytice, hostesky :pompom: :pompom: :pompom: , spomienkové predmety a veru často aj hodinky!).
    Takže, ak nechcete natrvalo poškodiť dobré meno firmy :bombe: :pendu: medzi nami hodinkomaniakmi :alcool1: , pekne vy rozstrely zrušte a vyčerpaným súťažiacim udeľte to, čo im podľa práva patrí, čiže prvej šestke :winner1: každému jedny zlaté, druhej skupinke :winner2: minimálne strieborné (môžu byť i pozlátené) a tretej :winner3: bronzové hodinky príslušnej sľúbenej značky. Kytičky a hostesky vám tentokrát odpustíme, veď sú Vianoce. :love1:

    S úctou
    :ange: lam :hello:


    "dudo" wrote:

    Ahojte,

    takze mame za sebou posledne standardne kolo sutaze a prvy siesti s rovnakym skore postupuju do finalneho rozstrelu. Rozstrel bude prebiehat nasledovne:

    Vacsina si zvolila cas rozstrelu o 21:30, takze vtedy rozstrel zacne(zajtra 17.12 o 21:30).
    Rozstrel bude prebiehat tak, ze na fore vo vlakne so sutaznymi otazkami zverejnim rozstrelovy obrazok, ten sutaziaci, ktory ako prvy identifikuje spravne hodinky vyhrava 1. cenu, druhy cenu 2., treti cenu 3. a stvrty spravne odpovedajuci vyhra cenu cislo 4.
    Rozstrel sa ukonci, akonahle dostanem do SS 4 spravne odpovede. Sutaziaci v rozstrele nema moznost na opravu, to znamena, ze ak v rozstrele zada zlu odpoved, tak rozstrel prehrava.
    Ak v rozstrele nikto neuhadne, alebo uhadne menej sutaziacich ako je cien, tak sa spravy novy rozstrel o 24H a to len pre sutaziacich a ceny, ktore zatial neboli vyhrane v prvom rozstrele. To znamena, ze ak v prvom rozstrele spravne odpovedia 2 sutaziaci, tak ti vyhraju prvu a druhu cenu a to v tom poradi ako odpovedia. Zvysny styria sutaziaci pokracuju do rozstrelu cislo 2, kde sa bude hrat o cenu cislo 3 a 4. Ale verim, ze v prvom rozstrele najdeme vsetkych styroch vyhercov :) Rozstrelova otazka bude obrazok celych hodiniek, kedze hrame na cas, aby rozstel netrval hodiny a bol dokonceny v maximalne desiatkach minut.

    Pre potvrdenie vyhercov spravim screenshot mojej schranky so spravami, aby kazdy sutaziaci videl v akom poradi mi spravy s odpovedami prisli. Odpoved na rozstrelovu otazku UVEDTE V PREDMETE SPRAVY, aby zo screenshotu bolo jasne, ze sutaziaci odpovedal spravne.

    Vsetkym sutaziacim teda drzim palce a zelam stastie, styria najlepsi vyhravaju ;)

  • No to by bolo naozaj pekne keby to takto na olympiade bolo, to by sa sutaziaci ani snazit nemuseli a vsetci by sa uspokojili so zdielanim prveho zlateho miesta ;) mozeme sa dohodnut, ze ak to tak bude na najblizsej olympiade(najskor mas asi podpultove informacie) tak rad spravim novu sutaz s takymito pravidlami :hehe: Zial dnes, v nasej sutazi, rozhodne prave rozstrel o vyhercoch ;) samozrejme informacia o rozstrele je aj v uvodnych pravidlach k sutazi :P No a stvorica hodiniek sa uz tesi na svojich novych majitelov ;)


    "lam" wrote:

    No ale vážený pán vedúci, dudo :mafia: , to čo je za výklad pravidiel??? :nonon: Veď je to v rozpore so zákonom o lotériách a hazardných hrách, už nehovoriac o narušení tzv. dobrých mravov! Veď si len predstavte, že by na olympiáde dobehli Bolt :frime1: a Thysson :frime1: vo finále v rovnakom čase a chceli by od nich ešte nejaký rozstrel!!! Pre túto príležitosť sa práveže usporiadatelia vždy chcú vytiahnuť a majú pekne pripravené rezervné zlaté medaily a všetko čo k nim patrí (kytice, hostesky :pompom: :pompom: :pompom: , spomienkové predmety a veru často aj hodinky!).
    Takže, ak nechcete natrvalo poškodiť dobré meno firmy :bombe: :pendu: medzi nami hodinkomaniakmi :alcool1: , pekne vy rozstrely zrušte a vyčerpaným súťažiacim udeľte to, čo im podľa práva patrí, čiže prvej šestke :winner1: každému jedny zlaté, druhej skupinke :winner2: minimálne strieborné (môžu byť i pozlátené) a tretej :winner3: bronzové hodinky príslušnej sľúbenej značky. Kytičky a hostesky vám tentokrát odpustíme, veď sú Vianoce. :love1:

    S úctou
    :ange: lam :hello:

  • Ahojte, len pripominam, ze dnes o 21:30 uverejnim v sutaznom vlakne rozstrelovu otazku :) poprosim, aby ste si danu temu so sutaznymi otazkami refresli niekolko krat po 21:30, aby ste ihned zaregistrovali, ze som otazku pridal, plus poslem sutaziacim info do SS, ze je otazka v teme ;) drzim vam palce :)