Vianočná súťaž 2013 - o súťaži, pravidlá a diskusia

  • Vianočná súťaž 2013 s fórom Hodinkomania.sk a obchodom LacnejsieHodinky.sk

    Ahojte hodinkomaniaci, aj tento rok vám prinášame vianočnú súťaž o pekné ceny, do ktorej sa môže zapojiť každý užívateľ diskusného fóra. Súťaž bude opäť obrázková, hádať budete označenie hodiniek, ktoré budú zobrazené na súťažnom obrázku. No nebude to také ľahké, pretože obrázok hodiniek nebude celý, ale len časť hodiniek. Na začiatku uvidíte na súťažnom obrázku väčšinu z hodiniek a čím ďalej sa budeme blížiť k finále, tým bude výrez menší a aj ťažšie hodinky identifikovať. Ako malá pomôcka vám môže poslúžiť internetový obchod http://www.lacnejsiehodinky.sk, na ktorom určite nájdete všetky hodinky zverejnené vo vianočnej súťaži. Ak budete teda v úzkych, skúste hľadať tam ;) Súťažiť sa bude znova o pekné ceny a ako všetci predpokladajú, bude sa súťažiť o pekné hodinky.

    Pravidlá súťaže:

    - Súťaž začína 14.10. a bude končiť tesne pred vianocami(19.12 budú vyhlásení výhercovia)
    - Otázky budú obrázkové, na obrázkoch budú časti hodiniek a úlohou súťažiacich bude identifikovať značku a označenie hodiniek
    - Obrázkové otázky budú v samostatnom vlákne, otázok bude 9, nová otázka pribudne vždy v pondelok približne o 10:00 a posielanie odpovedí bude ukončené v nedelu o 20:00. Odpovede budete zasielať ako súkromne správy členovi dudo a vždy na konci týždňa uverejnime tabuľku s aktuálnym poradím.
    - Za správnu odpoveď budú 2b., za opravu 1b., za nesprávnu 0b.
    - V prípade zhodnosti počtu bodov, budú nasledovať rozstrelové otázky, ktoré finalistom uverejnime 16.12.
    - Do súťaže sa môže zapojiť každý užívateľ fóra
    - Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo súťaž zrušiť, alebo vyradiť zo súťaže súťažiacich, ktorí sú podozriví z manipulovania výsledkov. Duplicitné kontá sú zakázané, každý sa môže do súťaže zapojiť iba raz!

    Ceny:

    1. cena: Pánske hodinky TISSOT V8 T36.1.316.72

    2. cena: Unisex hodinky Swatch Touch Camouflague SURB105

    3. cena: Unisex hodinky Swatch Blue Rebel SUON700

    4. cena: Unisex hodinky Swatch Brown Rebel SUOC700

    Veríme, že sa vám naša vianočná súťaž, ako aj ceny páčia a želáme vám príjemne súťaženie a hádanie hodiniek.
    Ceny do súťaže zasponzoroval obchod LacnejsieHodinky.sk

  • tissot té ANO :super: :super: :super:


    neviem preco no mne tam strasne vadi to slovicko TACHYMETRE :frime: a ne len u tichto hodiniek ale vo vseobecnosti ... :-|


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Tak toto sa mi páči, najmä prvá cena. :super:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • ak chapem spravne, staci ked ti ako odpoved poslem link danych hodiniek z tvojej stranky? inak skoda, ze nehadame aj ine hodinky, bolo by to ovela zaujimavejsie... kazdopadne drzm palce a som rad, ze mozem uz aj ja sutazit :)
    a nechaj si odpovede posielat uz v nazve SS, nech nemusis kazdu spravu otvarat, usetris si s tym robotu ;)

  • Bud posles link, alebo staci nazov a oznacenie, idelane do predmetu spravy, ale pokial to pride ako obsah spravy, tak nevadi, preklikam to :) Inak dnes sme zacali zatial tak zlahka, casom sutaziacich aj trosku viac potrapim :]

  • Aj ja som sa zapijil ale mam problem neviem ci ti sprava prisla pretoze ju mam stale v priecinku na odoslanie nie v odoslanych ale v popise ma napisane odoslane

  • "zerfoss" wrote:

    Aj ja som sa zapijil ale mam problem neviem ci ti sprava prisla pretoze ju mam stale v priecinku na odoslanie nie v odoslanych ale v popise ma napisane odoslane

    Odpoved prisla ;)

  • ..niektori ubudli este pred jej zaciatkom(dali sancu vyhrat druhym), ale samozrejme zaroven ocenuju, ze sa taketo nieco deje na nasom fore :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "misoo" wrote:

    nechcem byt prorokom zlych sprav, no sutaziacich bude v priebehu sutaze skor ubudat ako pribudat... :pascontent:

    S tym suhlasim, preto som chcel zacat lahsou sutaznou otazkou, aby som hned na zaciatku vacsinu neodradil :)

  • no vidim ze som asi tiez nepochopil pravidla. myslel som ze hadame znacku a model, farebne modifikacie som uz neriesil a asi som nebol sam :rouge:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "Alexion" wrote:

    no vidim ze som asi tiez nepochopil pravidla. myslel som ze hadame znacku a model, farebne modifikacie som uz neriesil a asi som nebol sam :rouge:

    Ahoj, tu sa nejedna o farebne modifikacie, ale o konkretny model hodiniek s bielymi subcifernikmi, bol to trosku chytak a vacsina ho odhalila :) no do konca sutaze je este daleko, takze sa netreba vzdavat ;)
    Ja len pripominam, ze vzdy je potrebne uviest znacku a presne oznacenie hodiniek, z ktorych je obrazkovy vyrez. A treba sa pripravit na dalsie nastrahy a chytaky ::d

  • "Alexion" wrote:

    no vidim ze som asi tiez nepochopil pravidla. myslel som ze hadame znacku a model, farebne modifikacie som uz neriesil a asi som nebol sam :rouge:


    Nejde ani tak o značku a typ hodiniek, dôležitá je farba subciferníka :aille: ::d

    Seiko SBDX001 MM300

    Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
    Seiko SKX009J

    Seiko SBCA001 spirit military
    Casio G-SHOCK GW-M5610

    Casio ARW-310
    Casio W-54US
    Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J