Mohou být digitálky elegantní? Seiko SDGA003

  • ..pekna recenzia a zaujimavy napad - Seiko je sympaticka znacka, ktora v podstate dokaze kazdemu vyhoviet aj ked je pravdou, ze tieto hodinky by som si asi nekupil - poslednu dobu az moc prichadzam na chut mechanickym hodinkam :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja jsem u tehle hodinek hodne na vazkach... libi i nelibi se mi soucasne a je to tak 50/50 :) k.

  • Mne tie hodinky pripadajú dosť retro, trochu mi pripomínajú obrazovku starých high end televízorov :) Určite by som netypoval, že prišli na trh v roku 2010. Viem si ich predstaviť na ruke japonského manažéra v obleku, ale asi nie u nás. U nás sa predsa len za typické elegantné hodinky považuje niečo s krokodílom. Príde mi to ale ako skvelá hračička, niečo s čím sa dá zabaviť vo voľných chvíľach.

  • "Mohou být digitálky elegantní?" Nie :mrgreen: .
    Aspoň tieto konkrétne mi tak rozhodne neprídu. Ale to je ovplyvnené mojim subjektívnym dojmom, že sa mi vôbec nepáčia.

  • Zkoušel jsem v Koscomu vyzvědět,zdali jsou v nějakém módu znázorněny i sekundy.Prodavači nevěděli a hádali,takže se zeptám Tebe,kibi.Jak to vlastně je?Mám pocit,že to vzhledem k odezvě asi nejde,co?

  • v beznem rezimu vubec, ale ted si nejsem jisty, jestli neco neni u rucniho serizovani... promin, nepovazoval jsem to za dulezite :/
    ale to prekreslovani displeje vazne neni moc rychle...

  • Odozva by mozno problem ani nebola, ale eink display sa aspon na citackach vzdy prekresluje cely a to sposobom, ze scernie a potom sa "objavia" biele miesta. Posobi to dost rusivo - display pri prekreslovani "blika". Najnovsi kindle to obchadza tak, ze taketo uplne prekreslenie robi po kazdych 3 "otoceniach" stranky. Ale je to na ukor kvality - pre ciastocnej obnove ostavaju na displayi "duchovia" (obrysy toho co bolo zobrazene predtym). Predpokladam, ze rovnake vlastnosti maju aj tieto hodinky - Kibi moze potvrdit/vyvratit :) Pri nastaveni cierneho pozadia s bielymi cislicami (ako je spomenute v recenzii) by to nemuselo byt az tak viditelne, ale na zobrazenie sekund to asi nie je..