Hodinky CX Swiss Military Airforce 1

  • Ahoj všetci!
    Nedávno som kupoval svoje prvé swiss hodinky a teraz to vyzerá tak že pribudnú ďalšie ::d. Samozrejme som dostal od jedného člena varovanie že okamžite mám zmazať svoje konto na tomto fórume lebo mi vyzerá vážné nakazenie tzv. "chronobundusom"...nemal som šancu, trhlo ma to so sebou :mrgreen:....
    Teraz to vyzerá tak že na budúci týždeň budem majiteľom hodiniek CX Swiss Military Airforce 1 v bielom prevedení ciferníka. Bol by som zvedavý na Vaše názory alebo skúsenosti s nimi. V realite som ich ešte nikdy nevidel, ale na fotkách vyzerajú úplne super, no dúfam že mi sadnú, uvidíme...ináč ide o starší typ nie o ten najnovší.
    Ako mi prídu hodím sem aj fotky, už sa neviem dočkať :) Zatial sem hodím foto z netu.

  • Ďakujem ale nakoniec som sa rozmyslel a nešiel som do nich :( .......takže reálne fotky žial nedodám. Poprosím tím pádom Esqueleta aby toto vlákno zmazal aby to tu zbytočne nebolo, alebo keby niekto vedel dodať nejaké tie fotky tak by to tu mohlo ostať ?! :triste1:

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT