otummstore watch

  • kurnik, daju tam baterkovu Rondu a uz hrdo pisu swiss movement, pricom zvysok je sikmooka vyroba.
    no a tie obrovske velkosti hodiniek, to nevesti nic dobreho, takze asi len fashion masovky.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Hlavná vec že Carmen a Robert Geiss su tiež majitelia OTUMM hodiniek. Milionár robí reklamu takýmto podradným hodinkám.

  • asi 2 mesiace dozadu tu bol jeden novoregistrovany clen, co tu tieto hodinky tusim ponukal a robil si reklamu na svoju stranku :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • v jednej z casti tej ich show sa ten Robert stazoval ze mu hodinky zase nejdu, bol tam closeup na Audemars Piquet s odtrhnutou rucickou ::d on tie hodinky derie ako gate.
    takze ta foto co prezentuju tie "jesenne" hodinky je cisto reklamna zalezitost.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "Alexion" wrote:

    v jednej z casti tej ich show sa ten Robert stazoval ze mu hodinky zase nejdu, bol tam closeup na Audemars Piquet s odtrhnutou rucickou ::d on tie hodinky derie ako gate.
    takze ta foto co prezentuju tie "jesenne" hodinky je cisto reklamna zalezitost.

    To máš pravdu, ale teraz ich musia prezentovať aj na verejnosti. Na RTL idú najnovšie diely a tam ich v niektorých pasážach majú spoločne. Podpísali totiž zmluvu s tou firmou. Platia im za to nemalé peniaze. Mám to zo súkromného zdroja im blízkym.

  • Kamos dostal darom tie Otumm speed 2 , a musim povedat ze ked som ich prvykrat zbadal tak prvy dojem spravili velmi dobry, myslim len prevedenie v style hmm hublot alebo ademaur ... cize z dialky na ruke vyzeraju dobre :) ale viac tam uz asi neni co hodnotit...

  • No mme skor pridu ako pekna kolotocarina a ten hnusny gumenny remienok ... nie dik :)

  • No mme skor pridu ako pekna kolotocarina a ten hnusny gumenny remienok ... nie dik :)

    Je tu niekde na fore tema Kolotocarina ? :D to by v top trojke boli asi Invicta ... napr tieto : https://www.mojehodinky.sk/hodinky/invict…product-gallery a za nekrestanskych 1500e omfg pozeram z recesie akurat

  • když pominu že je to jen samá inspirace, opravdu by mě zajimala kvalita. Díval jsem se jako vždy jen na potápky a jako první hledám wr, strojek, sklo. Tak nevim, píšou vůbec pravdu, nebo je to jen jejich zbožné přání. Velikost je dobrá.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak jsem pátral dál a zase narazil na sestrihany video, obrázek si udelejte sami.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Je tu niekde na fore tema Kolotocarina ? :D to by v top trojke boli asi Invicta ... napr tieto : https://www.mojehodinky.sk/hodinky/invict…product-gallery a za nekrestanskych 1500e omfg pozeram z recesie akurat

    Konečně někdo nadhodil to co se mi líbí a při tý super velikosti by už i to lano mohlo něco vydržet, dělal jsem v Holandsku na lodi, před dvaceti lety, tam jsme měli podobný, jen o hodně delší. Krásný hodinky. A to lano...jdu ještě chvilku snít.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Chalani riesite temu z roku 2013?

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Tak to je super, inak by sa na nu a tie skvele hodinky urcite zabudlo.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Kamos dostal darom tie Otumm speed 2 , a musim povedat ze ked som ich prvykrat zbadal tak prvy dojem spravili velmi dobry, myslim len prevedenie v style hmm hublot alebo ademaur ... cize z dialky na ruke vyzeraju dobre :) ale viac tam uz asi neni co hodnotit...

    tak ak kamosa uspokojuje to, ze sa mu nieco na nieco podoba... proti gustu... :) nech mu sluzia a je happy ;)

  • Som rad ze tu rustin nerobis moderatora, to by bol ukazkovy totalitny diktatoriat. Fakt som od teba nevidel jeden pozitivny prispevok za poslednu dobu. Si si naozaj isty, ze ta nic v zivote netrapi?

    V tom sa mylis - ja mam od diktatora daleko. Ja len zasnem nad tym co sa da vytiahnut do popredia, napriek tomu, ze je to uz davno zabudnuta vec. Piseme tu veci len preto aby sme pisali a aby nam pribudali prispevky? Po precitani toho co bolo napisane vyssie (rok 2013) je zjavne, ze je to cele grc a nema zmysel o tom dalej debatovat. Koniec koncov, ak by mala debata o danom produkte zmysel, tak od roku 2013 by tu bolo ovela viac prispevkov ako tu je a debata by sa tiahla cez vsetky tie roky az doteraz. Este tu pribudne ropar prispevkov a potom zhasla - podla mna.

    Co sa tyka toho trapenia: trapia ma standardne veci asi ako kazdeho typka v mojom veku. Nic nestandardne by som za tym nehladal.

    misoo : s tymto plne suhlasim, ak mu robia radost a je s nimi spokojny, tak nech sa z nich tesi

    Tymto by som to uzavrel.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • V tom sa mylis - ja mam od diktatora daleko. Ja len zasnem nad tym co sa da vytiahnut do popredia, napriek tomu, ze je to uz davno zabudnuta vec. Piseme tu veci len preto aby sme pisali a aby nam pribudali prispevky? Po precitani toho co bolo napisane vyssie (rok 2013) je zjavne, ze je to cele grc a nema zmysel o tom dalej debatovat. Koniec koncov, ak by mala debata o danom produkte zmysel, tak od roku 2013 by tu bolo ovela viac prispevkov ako tu je a debata by sa tiahla cez vsetky tie roky az doteraz. Este tu pribudne ropar prispevkov a potom zhasla - podla mna.

    Co sa tyka toho trapenia: trapia ma standardne veci asi ako kazdeho typka v mojom veku. Nic nestandardne by som za tym nehladal.

    misoo : s tymto plne suhlasim, ak mu robia radost a je s nimi spokojny, tak nech sa z nich tesi

    Tymto by som to uzavrel.

    Co to tu plácáš, já to téma neviděl a rád jsem se na něj mrknul. To abych se bál napsat i do svyho vlakna, který jsem taky dlouho neotevřel, jasně, teď preháním.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1