Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • nechcem sa tým dám (dievčat, žien, slečien...) nijak dotknúť ale punc tomu celému dáva ich "logické" ponímanie a "racionálny" názor že to všetko robia len a len kôli mužom :) :) nuž, keď je tak, nech je tak :) potom aj my vrážame majetky do časomiery kôli nim, pretože čo je viac sexi ako chlap s poriadnymi hodinkami? jedine chlap s poriadnym autom... alebo len "poriadnym" :) :) :) :) ale nie je toto vlákno o niečom inom?

  • No neviem...

    Väčšina ľudí si nejaké minimalistické automaty ani nevšimne a pri nejakých 50 ročných automatoch po dedkovi by si od nich zožal akurát tak výsmech.

    Ženu určite nezbalíš na hodinky a keď tak, tak skôr na nejaké obrovské pozlátené quartz Boss.

    Takže túžba mať kvalitné hodinky nie je hnaná túžbou imponovať ženám, alebo urobiť dojem na ľudí.

    Teda - nemala by byť.

    Áno - nejaké Rolex si už ľudia všimnú, lebo je to slávna značka a mňa by to skôr odradilo od tejto značky (ak by som na ňu mal).

    Ide o to, či je človek introvert, alebo naopak.

    Ja nosím hodinky len a len kvôli sebe.

    Nemusím robiť dojem na ľudí - ich názor na mňa mám u zadku.

  • No ta som si vybral model Casio ProTrek PRW-5100, a je len vo hviezdach, kedy ho budem mať, ešteže mám jednu dobrú kamarátku z hodinárstva, a je ochotná mi ich postrážiť, aj bez zálohy :)

  • @tivoli - irónia, irónia... moj príspevok bol mienený ironicky... som na tomto fóre už nejaký ten mesiac, ale nikdy som neprispel do vlákna "čo máte dnes na ruke" ani som nikdy nezverejnil fotku nijakých svojich hodiniek... nepovažujem to za dôležité ani necítim potrebu to robiť. mám ich pre vlastné potešenie a "baliť" ženy na hodinky alebo celkovo na čokoľvek hmotné nevnímam ako dôstojné alebo hodné zrelého a dospelého človeka... a nejaké Rolády, pokiaľ by som ich mal tak ich nosím tak že by si to asi ťažko všimlo aj moje najbližšie okolie... comprende?

  • @tivoli - irónia, irónia... moj príspevok bol mienený ironicky... som na tomto fóre už nejaký ten mesiac, ale nikdy som neprispel do vlákna "čo máte dnes na ruke" ani som nikdy nezverejnil fotku nijakých svojich hodiniek... nepovažujem to za dôležité ani necítim potrebu to robiť. mám ich pre vlastné potešenie a "baliť" ženy na hodinky alebo celkovo na čokoľvek hmotné nevnímam ako dôstojné alebo hodné zrelého a dospelého človeka... a nejaké Rolády, pokiaľ by som ich mal tak ich nosím tak že by si to asi ťažko všimlo aj moje najbližšie okolie... comprende?

    Tak potom prepáč - ja som tam tú iróniu nepostrehol.

    Hlavné je, že sa v názoroch zhodneme :)

  • vyzera to zaujimavo tie Gcka. maju aj nejaku smart funkciu? pozrel som to videjko ale nevsimol som si nic speci...

    Bluetooth je asi len na spárovanie s mobilom, kde sa dajú pohodlnejšie nastavovať budíky - hodinky nevedia upozorniť na prichádzajúci hovor vibrovaním - čo je škoda.

    G-Shocky by sa mali uberať cestou bezkontaktného nabíjania vstavaného akumulátora a aspoň základnými funkciami smart-náramkov (budenie a upozorňovanie na hovor vibráciou a pod.).

    Inak sú to parádne hodinky a ťažko uveriť, že koncepcia G-Shock-ov má už 35 rokov...

  • ja som tam tú iróniu nepostrehol.

    :) no, ono je to v písanom texte občas ťažšie... ten môj príspevok mal odľahčiť tému, zjavne však zapôsobil zmätočne... ale ako píšeš, hlavne že názorovo sa zhodneme :) tak nejdem ďalej plevelit vlákno... prajem len pekný deň

  • tivoli@ , môžem Ťa poprosiť, časom keď jednotlivé modely otestuješ, zaujímal by ma Mudmaster. Dlhšiu dobu "nevyhnutne potrebujem" hodinky ktoré zvládnu okrem "bežného" extra zaťaženia aj nejakú tú odolnosť voči poveternostným vplyvom a prírodným živlom (blato, piesok...) Ďakujem! :)

  • tivoli@ , môžem Ťa poprosiť, časom keď jednotlivé modely otestuješ, zaujímal by ma Mudmaster. Dlhšiu dobu "nevyhnutne potrebujem" hodinky ktoré zvládnu okrem "bežného" extra zaťaženia aj nejakú tú odolnosť voči poveternostným vplyvom a prírodným živlom (blato, piesok...) Ďakujem! :)

    to má mvaldo, ale opotrebenie by zaujímalo okrem mňa asi aj ostatných

  • Opat som po dlhej dobe trochu viac aktivny a kedze som PN tento tyzden tak idem vypisovat.

    Nedavno som si robil zalusk na nejaky novy kusok tak som zalarmoval @lordsoft , ktory zalarmoval bejduko ale nakoniec, kvoli mojej nerozhodnosti a impulzivneho myslenia k nicomu nedoslo za co sa obom panom ospravedlnujem.

    Kazdopadne tak ako je marec mesiac knihy pre mna uz treti rok je november mesiac hodiniek a nejak neviem preco vtedy mam potrebu nieco kupit. A tak tomu bolo aj teraz.

    Hodinky su na ceste a mali by prist este tento tyzden. Ide o znacku, ktora konecne vyrobila nieco pod 42mm a tak mozem konecne aj ja od nich nieco ponosit. Uhadne niekto o co ide?

  • Diesel robi nieco pod 42???

    Srandicky :].

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133