Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Hodinkové tričká? 2 biele, 2 modré či inej farby . Dve mojej M a 2 mne XXL. Basta fígel.

  • U nás už bola predvianočná debata na tému hodinky.

    Ja: Vyberiem ja, ty ich schováš a dáš mi ich a ja sa budem tešiť :)

    Manželka: Nie, to by nebolo prekvapenie

    Ja: Keby si vybrala ty, tak by to teda bolo prekvapenie (sarkasticky)

    Manželka: Keby som ti vybrala ja, tak by si sa tešil, lebo by to bolo odo mňa

    Ja: Takže ti môžem vybrať topánky, kabelku ?

    Manželka: NIE =O

    Ja: Aký je v tom rozdiel ?

    (rozhovor nedokončený - logika išla stranou)

    :hurt4:

  • Rozhovor s vlastnou ženou na téma "hodinky" nemôže mať logiku. Ale mám kuriozitu - moja si ako každá baba potrpí na botičky. A 90 % z nich som jej našiel ja. Pred rokmi, keď sme sa zoznámili, ničila si nohy na 15 cm štekloch. To som jej štandopede zatrhol a odvtedy je normálna.:]

  • hannes : takze nebola normalna, ale teraz uz je. To je super. :super:

    Casto to byva naopak, najprv je normalna a potom nie je. Resp. ona je normalna vzdy, vacsinov nie je normalny muz. To je vsak zavisle od toho, kto sa na to pozera pripadne, kto o tom hovori.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • hannes : takze nebola normalna, ale teraz uz je. To je super. :super:

    Každá baba vo veku 13 až 70 rokov si myslí, že na nohách má mať zo zásady čo najvyššie štekle. Asi si tým zvyšujú sebavedomie alebo autoritu či čo. No tak som ju musel vyviesť z omylu, inak by už dávno bola chromá na zdeformovaných nohách. Teraz je tu asi jediná baba, čo nemá haluxy a nebolia ju nohy.:]

  • Každá baba vo veku 13 až 70 rokov si myslí, že na nohách má mať zo zásady čo najvyššie štekle. Asi si tým zvyšujú sebavedomie alebo autoritu či čo. No tak som ju musel vyviesť z omylu, inak by už dávno bola chromá na zdeformovaných nohách. Teraz je tu asi jediná baba, čo nemá haluxy a nebolia ju nohy.:]

    pravda je ta, vyssie podpatky pekne vyformuju nohy ;)

  • pravda je ta, vyssie podpatky pekne vyformuju nohy ;)

    A dobre rozdrbu kotniky a cele chodidlo, nehovoriac o tom co to spravi s celym telom - je to neprirodzene.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • A dobre rozdrbu kotniky a cele chodidlo, nehovoriac o tom co to spravi s celym telom - je to neprirodzene.

    ja netvrdim, ze tak maju chodit 24hodin denne a 7 dni v tyzdni. fakt je ale ten, ze im to dodava sebavedomie.

  • Podľa posledných módnych trendov sú ihličky prežitok. V Strednej Európe udáva tón firma Lasocki (PL). Nuž, táto správa ma pohladila po brušku, od tejto firmy beriem botičky pre moju posledných asi tak 10-11 rôčkov...Skvelé materiály, dobre vyzerajú, k hodinkám Steinhert a Bulova čo moja nosí ideál.:]

  • jj prirodzene je chodit bosy, chodis? :D

    Nie, a to je tiez prirodzene. Si ma dostal.:super:

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • ja netvrdim, ze tak maju chodit 24hodin denne a 7 dni v tyzdni. fakt je ale ten, ze im to dodava sebavedomie.

    No tak k tomu sa fakt neviem vyjadrit. Podla mna je to scestne, dodavat si sebavedomie a dojexxx si pri tom nohy.

    No ja mam stastie v mojom okoli to je OK. Ale moje okolie je male.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Existuje.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Hej myslime na teba :malin1:. Mne je to jedno co si kto nosi. Ak je s tym stotozneny a presvedceny o tom, ze to tak ma byt, tak to proste tak ma byt. Nechodim po uliciach a neodhovaram damy aby to nerobili. Riesim iba svojich najblizsich: manzelku a dceru. Vsetci ostatni su mi ukradnuti.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133