Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Co to bude az to bude? Smart watch a la Apple, Samsung,.. alebo seriozny sport tracker ako Garmin, Suunto,..?

  • Nie, Nie, smartu sa zatiaľ vyhýbam, stačí mi práca na mobile a blikajúce e-maily :)

    Skúsim Suunto :) len trochu veľkosti sa bojím... ale nemajú nohy, tak by to mohlo byť gúúúúd

    • Official Post

    Tak to som zvedavý :) Tiež som kukal po suunto kvôli behu :)

  • Je to Suunto Core All Black, má to XY funkcií a tlačidiel, takže sám som zvedavý čo to bude. Už som po nich pokukoval dlho,

    že na leto by som ich vyskúšal, aj keď asi 90% funkcií nevyužijem. Ale mal som chuť na nejaké digitálky, pozeral som aj Gshock,

    nakoniec som sa rozhodol za hodinu na Suunto :)

  • Ja tiez uz nejaku chvolu pokukujem po Suunto, alebo Garmin. Hlavne na plavanie, beh a turistiku. Len rozmyslam, ci mi ich fakt treba, tento rok som este nic z toho nerobil.

  • No tak to Ti ich netreba :mrgreen: resp. možno budú zámienkou aby si niečo (všetko) začal robiť...

    Ja behávam, ale nekupoval som ich preto, na to mám aplikáciu s GPS, to stačí. Skôr som bol zvedavý aké sú.

    • Official Post

    Inak keď si spomenul ten iPhone tak som ho nedávno vymenil za Samsung Galaxy S7 Edge a veru neľutujem :D A to som bol veľký odporca androidu ...

    K tým hodinkám pozeral som ich a je to pekne nabité funkciami :) Ja by som rád niečo jednoduhšie čo mi zmeria pulz, povie koľko som prebehol akou rýchlosťou a tak :)

  • Adam, skús si nainštalovať runstatic apku, ja ju používam na beh a celkom to postačuje.

    Dá sa k tomu dokúpiť aj hrudný pás, ale zatiaľ na beh myslím, že postačuje, stačí zapnúť GPS a sieť a pekne Ti to spraví štatistiku.

    Celkom príjemné sledovať koľko zabehneš, akou rýchlosťou, rozdiel prevýšenia a pod :)

    • Official Post

    Na beh mám Nike run ale telefón mi dosť zavadzia preto by som radšej hodinky :)

  • Adam S7 edge sa mi páči, len myslím, že ten zahnutý display nie je pre každého, hlavne pre niekoho, komu padá mobil :mdr1:Ja mám zatiaľ iPhone 6, za 6s a 7 som nemenil, nevidel som dôvod. Ale raz to príde, a mám obavu, že 8 bude neskutočne drahá a 1000 € nie som ochotný zaň vyvaliť :pleur4:. Len ten android :o Nie že by som mal s ním problém, ale iOS je iOS ( ale to je na debatu ). Ale núdza ma asi pritlačí k múru. Ale pokiaľ 6 funguje, tak neriešim :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • Adam, na beh som si kúpil takéto z aliexpresu :D je to super pomôcka za pár dolárov, schovám tam mobil a kľúče,

    stiahne to pás (mám problémy s krížmi) a nezavadzia to :)

    Outdoor-font-b-Running-b-font-Waist-Bag-Waterproof-Mobile-Phone-Holder-Jogging-font-b-Belt.jpg

    • Official Post

    Dik za typ Maťo :)

  • posli pls link na ten "opasok", dik :thumbup:

    Mišo, daj si do eBay, alebo Aliexperss "run, belt, bag, men" .... a vyber si, je ich tam ako maku :) ja som ho za nejaké 2 doláre kupoval dva roky dozadu :)

  • Čakám, čakám, žena mi objednala prekvapenie. Niečo 50-100€ klasické, na dovolenku, počítam Casio, Timex, možno Seiko.

    • Official Post

    DO kelu aj mne by dakto mohol nejaké objednať :D