Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • mysiak nejaká nápoveda? :)

  • Aale asi pre vas nic zaujimave, boli by nam vsetkym male (no mozno rozgon by unosil :mrgreen: ). U nas nie moc znama znacka (konkretne asi vobec). Sam som zvedavy ake budu :)
    Tusim tieto, uz cakam cez 3 tyzdne, tak som zabudol :)

  • mysiak ty sa nezdas. stihas to vsetko nosit? ja uz zacinam byt nervozny z toho ze gerlachy som nemal tyzden naruke a o seiko nehovoriac. uff

    edit: vau. autrany som este nikomu na ruke nevidel, sam som si kedysi jedny skusal v prahe. tento model vyzera velmi dobre

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • No musím sa priznať že tú značku nepoznám, ale páčia sa mi veľmi. Teším sa na real foto :super:

  • mysiak wrote:

    Aale asi pre vas nic zaujimave, boli by nam vsetkym male (no mozno rozgon by unosil :mrgreen: )

    Možno tak v nedelu do kostola i to by si má tam musel nejako dotiahnuť :p
    Už ked má tu spomínaťe :cool:

    MemoPad HD 7


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Niekedy pisem asi az moc v inotajoch - ide o damske hodinky pre drahu polovicku :) Foto na svojej ruke urcite spravim, ale nosit ich nebudem. I ked mozno.. :mrgreen: Inac na nervozitu z nenosenia mam recept, kazdy den ine hodinky alebo aspon remienok ::d

  • ide o damske hodinky pre drahu polovicku :)

    Jáj tak preto som ich nenašiel na stránke výrobcu :D Ale dobre si vybral, určite sa poteší.

  • Tak a nevydrzal som to bez hodiniek! Povodny plan bol si tak o pol roka nasetrit na nejake vintage Rolex 1675, avsak uz som vyse 5 mesiacov bez hodiniek (viem neuveritelne)...proste som musel!!! Su na ceste z Toronta, tak len hodim foto uz byvaleho majitela.

    Hamilton Chrono 38mm

  • ...takze sa mi esqueleto vyhraza ze uz buduci tyzden pridu moje Ocean One Blue Premium od Guntera...ratam hodiny jak maly chlapec

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • No aj mne sa esqueleto vyhráža budúcim týždňom.:))) Bude tu žatva.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Tak a nevydrzal som to bez hodiniek! Povodny plan bol si tak o pol roka nasetrit na nejake vintage Rolex 1675, avsak uz som vyse 5 mesiacov bez hodiniek (viem neuveritelne)...proste som musel!!! Su na ceste z Toronta, tak len hodim foto uz byvaleho majitela.

    Hamilton Chrono 38mm


    Veľmi pekný kúsok, za tých 5 mesiacov máš môj obdiv, to by som nedal. Akosi mi tu chýbajú fotky tých tvojich RLX.

  • Tak a nevydrzal som to bez hodiniek! Povodny plan bol si tak o pol roka nasetrit na nejake vintage Rolex 1675, avsak uz som vyse 5 mesiacov bez hodiniek (viem neuveritelne)...proste som musel!!! Su na ceste z Toronta, tak len hodim foto uz byvaleho majitela.

    Hamilton Chrono 38mm


    velmi pekne. normalne by som si vedel tohoto fesaka predstavit na mojej ruke

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Diky chalani, uz sa na ne tesim, a don chybaju aj mne, uz zacinam podnikat kroky ako ich tu co najskor dostat, len sa obavam tax a podobnych poplatkov, neviete mi poradit ako to vymysliet...SR ---> Canada???

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Niekde máš remienok k hodinkám, inde zas hodinky k remienku :]

  • Autrany prisli a velmi prijemne hodinky. Zafir, plne koncovky tahu, srobovaci tah, motylova spona..Az ma to za tu cenu prekvapilo. Indexy pekne 3D, hadzu rozne odlesky ako sa na elegantne hodinky patri. :) Ak nebudem lenivy, pofotim ich cez vikend.