Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Včera som zistil, že aj ja ich potrebujem :D

  • No na mojej dámskej/detskej ruke najlepšie sedia. Mám proste smolu s rozmermi nad 39mm. Nedá sa svietiť, musím kúpiť "malé" RLX ^^ Príroda to tak zariadila :/

  • No na mojej dámskej/detskej ruke najlepšie sedia. Mám proste smolu s rozmermi nad 39mm. Nedá sa svietiť, musím kúpiť "malé" RLX ^^ Príroda to tak zariadila :/

    moje vintážky CTZ sú tiež 36mm :P

    A stitch in time :D

  • No áno, ešte mám aj takú možnosť. Nejaké staršie kúsky

  • Biele 36 DJ… uplna klasika. Hodinky na cely zivot. Blahozelam

    Ďakujem. Nie biele, ale strieborné. Biele som teraz ani nevidel v ponuke. Chcel som strieborné OP, ale na tie ma nechceli v Bratislave ani zapísať. Čakal som ako na dieťa 9 mesiacov.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • No na mojej dámskej/detskej ruke najlepšie sedia. Mám proste smolu s rozmermi nad 39mm. Nedá sa svietiť, musím kúpiť "malé" RLX ^^ Príroda to tak zariadila :/

    Hlavne subjektívne pre mňa DJ 41 mm pôsobia disproporčne. Najviac mi vadí príliš hrubá luneta.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Ďakujem. Nie biele, ale strieborné. Biele som teraz ani nevidel v ponuke. Chcel som strieborné OP, ale na tie ma nechceli v Bratislave ani zapísať. Čakal som ako na dieťa 9 mesiacov.

    Sú skvelé :thumbup:tak nech ti robia radosť ;)