Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Inak ak vás hnevá čakanie na hodinky tak odporúčam seriouswatches :D včera som objednal, dnes príde.

    Veď to, že sú seriózni majú v názve...:]

  • Moja najdlhšia úvaha všetkých čias, a zároveň najkrajšie hodinky značky Casio vôbec :)

  • Rovno ich aj zajtra posielam späť :D Majú dosť prachu pod ciferníkom, poškrkané ručičky a zle vytlačené indexy. Inak by boli fajn.

    rychlo a zbesilo8)? Krok vedla, co uz, akurat prides o postovne

  • Rovno ich aj zajtra posielam späť :D Majú dosť prachu pod ciferníkom, poškrkané ručičky a zle vytlačené indexy. Inak by boli fajn.

    To za tie prachy nie je nič lepšie?:]

  • To za tie prachy nie je nič lepšie?:]

    technicky isto hej. Ale tieto sa mi páčili vizuálne. Veď ale už som ich poslal späť. Len som bol nemilo prekvapený na koľko ľudia na YouTube ich dosť chvália. No čo už.

  • mas palec hore odo mna, tiez som nad nimi rozmyslal pred vela, vela rokmi...asi sme rovnaka krvna skupina....:mrgreen::super:

    Ja by som ich aj kúpil, veď stoja tuším nejakých 30 euri, čo nie je veľa, ale ja by som ich časom roztrepal, a to by bola veľká škoda takých krásnych hodiniek :( To sa mi páči, ak sme zhodná krvná skupina :)

  • Ja by som ich aj kúpil, veď stoja tuším nejakých 30 euri, čo nie je veľa, ale ja by som ich časom roztrepal, a to by bola veľká škoda takých krásnych hodiniek :( To sa mi páči, ak sme zhodná krvná skupina :)

    ak ste chlapci "A" čko tak ste za vodou :super: - máte zvýšenú odolnosť voči vírusovým infektom :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • ak ste chlapci "A" čko tak ste za vodou :super: - máte zvýšenú odolnosť voči vírusovým infektom :mrgreen:

    Ja mám veľmi silnú imunitu, mám toľko protilátok, že ich môžem rozdávať, a už som to v minulosti párkrát urobil, aby som pomohol, sám sebe pomôcť nedokážem, ale stále hovorím túto vetu: Ja som na tento svet na to prišiel, aby som pomáhal, poradil, a liečil :)

  • Tak do konca Marca predposledné prísť nestihli, ale zohnal som inde, tak do piatku hádam budú:D

  • External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Videli ste čo Mark spichol?

  • Het nech je koniec karantény, že si konečne pôjdem kúpiť nové hodinky :(