Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Ja som chcel tie cervenobiele Gmt, ale kym som stihol pozriet ostatne, niekto mi ich vyfukol, scheiss:)

  • Ja tiez:)ale...moje vecne:mrgreen:datum nikde, minutove indexy nikde, ach jaaj:nono:, ale SeikoSan ma pravdu, Kubov styl:)

  • tak najprv k hodinkám a potom sa vyjadrím k tomu pochlapeniu sa :D

    Keď ich vyrobili tak som ich skoro aj hneď kúpil keďže mám staršie malverny so starým logom a nosím ich dodnes a sú MEGA. Tento sivý ciferník s čiernymi ručičkami sa mi fakt páčil ale na koľko som kúsok pred tým kúpil Intramaticy som si povedal že dvoje podobné neunosím. Ale za túto cenu to skúsim :D a inak, kupoval som ich včera, dnes mi prišiel mail že ich odoslali a zajtra majú prísť. Fakt rýchle ak to tak naozaj aj bude.

    A k tomu pochlapeniu sa - zvažujem zvažujem. A inak aj vyberám niečo "viac" ale stále neviem čo by to malo byť. Páčia sa mi aquaterry a black bay 36. Musím ale viac vecí zvážiť a asi aj nejaké hodinky popredať aby som to unosil všetko. A neviem či sa pochlapím tento rok alebo ten budúci, uvidím. Každopádne chcem to skúsiť a moje pochlapenie sa bude zrejme niečo na štýl tých dvoch tipov čo zatiaľ mám. Niečo everyday (nie oblekové) čo veľa vydrží a nemá lunetu. A dovtedy chcem poskúšať a ošahať čo pôjde :D

  • Hej nemuseli, ale ako si mi hovoril - osekať trochu zbierku a kúpiť niečo "lepšejšie" nie je na škodu a má to niečo do seba. Časom sa samozrejme uvidí ale filozofia to je dobrá. Mať menej a lepšieho.

  • No to je veľmi subjektívna cenovka :D za niečo lepšie ja rátam už aj hodinky za 300 + ale myslel som teraz niečo také "vysnívané". Také niečo čo s nejakým trošku šetrením viem dať a neodpadne mi hlava z toho. Napr tie tudory

  • Hej nemuseli, ale ako si mi hovoril - osekať trochu zbierku a kúpiť niečo "lepšejšie" nie je na škodu a má to niečo do seba. Časom sa samozrejme uvidí ale filozofia to je dobrá. Mať menej a lepšieho.

    Asi si zalozim youtube kanal... budem hresit jak pohan a radit ludom ake hodinky si kupit. :malin1: Mal by som sa ale riadit vlastnymi radami a zacat predavat co nenosim :/

  • Asi si zalozim youtube kanal... budem hresit jak pohan a radit ludom ake hodinky si kupit. :malin1: Mal by som sa ale riadit vlastnymi radami a zacat predavat co nenosim :/

    ak nevies, ako dalej, tak sprav totalny reset. popredavaj vsetko a kup 1-2 kusy, ktore ti budu vyhovovat ;)

  • SeikoSan nemusi predavat nic (ale moze), podla mna mu vyhovuje vsetko co ma.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • ak nevies, ako dalej, tak sprav totalny reset. popredavaj vsetko a kup 1-2 kusy, ktore ti budu vyhovovat ;)

    Jaj Roman ja presne viem ako dalej… :D Mam v hladaciku 3 kusy ktore by som rad vyhladovo pridal. Mam 6 kusov ktore nikam nepojdu a skor sa potrebujem zbavit veci z ktorych som tek povediac "vyrastol" a nenosim ich… Ale som tak trochu kuze linna a neviem sa dokopat k predaju…. :D

  • Pre mna bola prave ta slza to co z nich robilo trochu viac ako homage na Sub. Podla mna dizajnovo tie hodinky nepotrebovali nic viac len zmensit, odtucnit, novy tah a zlahka vynoveny dizajn ciferniku. Skoda ich… Ako tieto nove sa mi tiez velmi pacia .. nie ze nie...ale nejako tak viac zapadaju do sedeho priemeru modernych potapiek…