Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Ja sa obzerám po Rolex OP, ale neviem odhadnúť veľkosť 36mm vs 41mm.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • 36 mm je pre ženy.

    Ja 36mm hodinky nosím celkom bežne. Pre ženy mi skôr príde rozmer 31mm, 28mm.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Obzeraj, na 41 je cakacka tak 2 roky :D

    Tak 2 roky to nie je až také strašné. Veď sa hovorí, že kto čaká ten sa dočká. Nie je to nič, čo nevyhnutne potrebujem k životu. Zatiaľ som aj tak viac naklonený k 36mm variante.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Prepáč, asi som trochu zaujatý.

    V pohode. Viem, že v dnešnej dobe to väčšina ľudí má tak nastavené. Tiež nie je 36mm ako 36mm. Vždy záleží od viacerých faktorov.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Ono je to viac o tom, ako to má človek nastavené. Mal som viacero 36mm hodiniek na ruke a všetky mi prišli malé. Tuto Kubo nosí OP 36mm úplne v pohode.

    Ja má ruku 16,5cm a na moje zápästie mi prišli ideálne Datajusty 39mm. Skúšal som raz aj 41mm, ale už to bolo na mňa moc.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Jaj vy chlapaci… sama medvedia ruka to tu je :D 48 mm, stvrt kilove Braicle na vas treba… :D

    EDY ak mas ruku 17 a menej tak ti 36 budu akurat. Podla mna sa daju nosit v pohode do priemeru zapastia 19. Je to len o osobnej preferencii, o tom co sedi tvojmu oku a co ti je pohodlne. Ak u AD nebudu mat 36 OP tak vyskusaj 36 Datejust ( tie by snad mali mat vsade)… je to velmi podobne a da ti to dobru predstavu ako ti 36 OP budu sediet. Cakacka sa sice zda beznadejna ale treba sa spytat lebo inak ich clovek nebude mat nikdy. Co som pocul tak 36 v ciernej, obycajnej modrej a striebornej by mal byt zohnatelny model co v dnesnom Rolex svete znamena ze by clovek nemal cakat viac ako rok.

    Par foto 36 DJ na mojej 180 mm ruke a zrovnanie s 39 mm BB58.

  • Tak 2 roky to nie je až také strašné. Veď sa hovorí, že kto čaká ten sa dočká. Nie je to nič, čo nevyhnutne potrebujem k životu. Zatiaľ som aj tak viac naklonený k 36mm variante.

    Nie som expert na Rolex, tak sa pýtam: to len na niektoré vybrané modely sa toľko čaká, či je to filozofia značky? Prídem do obchodu sa len popozerať a finito? To sa mi až nezdá ... Či to platí len pre Slovensko?

  • Nie som expert na Rolex, tak sa pýtam: to len na niektoré vybrané modely sa toľko čaká, či je to filozofia značky? Prídem do obchodu sa len popozerať a finito? To sa mi až nezdá ... Či to platí len pre Slovensko?

    Aj na prvý sex si čakal 😂

    A stitch in time :D

  • Je to celosvetovo... dopyt daleko prevysuje ponuku. Ci je to strategia Rolexu neviem a okrem Rolexu to asi nevie nikto. Na nete mas na tuto temu mrte teorii a spekulacii. Fakt je ze ked dnes vojdes do AD nie je tam takmer nic co by si si mohol odniest bez cakania. A uz asi rok sa to tyka aj zlatych kusov za 40k a viac. Na predajni najdes max danske 26,28 a 31 kusky a mozno 36 v bico so sutrami. Za poslednych 12 mesiacov som obehal 5-6 AD v 4 krajinach + nejake letiskove predajne a vsade je to rovnake.

  • Čo sa týka veľkosti hodiniek, moja žena má 15 cm a nosí v pohode štyridsiatky. Ja mám rovných 20 cm a 42-43 sú tak akurát. Väčšie unosím tiež, ale nad 45 by som si netrúfol... ;)

  • Čo sa týka veľkosti hodiniek, moja žena má 15 cm a nosí v pohode štyridsiatky. Ja mám rovných 20 cm a 42-43 sú tak akurát. Väčšie unosím tiež, ale nad 45 by som si netrúfol... ;)

    ja mám +~ 180 mm , ale mám ploché zápästie a ušaté 46 mm celkom v pohode 😛 ale to je jediný výstrelok 🧐 ostatné sú menšie

    A stitch in time :D