FB Fotosúťaž o hodinky ARCHIMEDE:-)

  • Tak chlapi som znechuteny, že som sa vobec zucastnil to uz je druha taka sutaz a uz nesutazim ...
    Prva bola na jednom svadobnom webe kde si davali hlasy cez proxy serveri - je to katastrofa mala
    by byt na to vytvorena nejaka ochranna brana je mi na grc z takychto sutaziacich a nech si tie ceny
    zozeru ... Neviem podla vzoru obdobnych hodinkovych serverov by to mala byt stranka džentlmenov
    a slusnych poctivych ludi, ale to ze sa dovoli parazitovat oj...bavacom je smutne .. :nono:

    • Official Post

    Ja ti verím! Lenže aplikácia, ktorá by to dokázala všetko ochrániť by ma stála možno aj tisíce EUR...
    Ja som tiež sklamaný z prístupu niektorých súťažiacich. No budúcu súťaž už zorganizujeme iba tu a budú môcť hlasovať iba členovia nad x príspevkov alebo bude vyhodnotenie proste v mojich rukách.. Nie je totiž v mojich silách zistiť kto má falošné konto na facebooku a podobné odr..

  • co tak vymisliet nejaku novu.s. nahradnu _ ? a tak aby sa o nej v cas vedelo _ aby nik zo skalnich nebol ukrateni ?


    to len taky dodatok k tej predoslej ,,


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • A čo keby ste už esqueletovi s tou súťažou dali pokoj. On sa rozhodne tak ako uzná za vhodné a vy by ste tu mohli konečne prestať vyplakávať ako malé deti.

  • "don2008" wrote:

    A čo keby ste už esqueletovi s tou súťažou dali pokoj. On sa rozhodne tak ako uzná za vhodné a vy by ste tu mohli konečne prestať vyplakávať ako malé deti.

    :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • :super:

    "don2008" wrote:

    A čo keby ste už esqueletovi s tou súťažou dali pokoj. On sa rozhodne tak ako uzná za vhodné a vy by ste tu mohli konečne prestať vyplakávať ako malé deti.