• bol som nedavno v Shanghaji. samozrejme ze som si nenechal ujst navstevu "fake marketu", kde maju ozaj vsetko, co sa tyka oblecenia, elektroniky a hodiniek.
    prosim nekamenujte ma, ale zvedavost zvitazila :hehe:

    kazdopadne, predajci sa najprv tvaria ze nic, ze ziadne fake hodinky nemaju (maju vraj prisn policajne kontroly). po chvili cinskej diskusie (mal som zo sebou kolegu - domorodca) sa uz zacali zo skrytych suflikov vytahovat drevene hodinkovnice s furou hodiniek. najcastejsie IWC, Hublot, Rolex, Panerai...
    co ma prekvapilo, ze k tomu mali krasny, asi 3 cm hruby katalog so vsetkymi hodinkami co robia. a ked mi ho daval na prelistovanie povedal, ze co nemaju, mam poslat foto a spravia :hehe:
    potom doslo k tomu, ze co teda chcem. ja reku ze prvotriednu kvalitu. tak si tam chvilu nieco somral s dalsou predavacku, ta potom odbehla a doniesla krabicu s 6timi hodinkami. boli tam 2x iwc, 2x tagy a jedny becka a este nieco co uz si ani nepamatam...
    fakt ze najlepsie vyzerali tieto tagy i ked teda som si vobec nebol isty, ze som takuto farebnu kombinaciu videl a remienok je strasny ulet... tak podme jednat. zacal na cene v prepocte 200 eur. to sme sa hned otocili...
    dost sme sa handrkovali, ale kedze som odtial vzal este dva krasne nhl a jeden nfl dres (vraj to tam fakt siju pre reebok), tak som si nakoniec grand carrery odniesol za bratu 50 eur :mdr1:

    ja som zvedavy, pozrieme co je vo vnutri?

    inac hodinky funguju, automat nataca, hacking tiez. sekundovka chronografu nestoji :hehe: a ukazovatele v okienkach nic neukazuju, resp sa prehadzuju stlacanim tlacidiel chronograu :mdr1:
    robia cca -10s/den

  • verim, ze tvoja fascinacia Cinou ako takou, ich kulturou a ich tovarom v tebe zanechala urcite dojmy, ale myslis si, ze je vhodne prezentovat tu fejky?

    ja by som sa bol za tych 50€ radsej asi opil s domacim :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Uff, prvotriedna kvalita? Skrutky na tych dvoch hlinikovych okienkach vyzeraju ze nie su skrutky ale lisovane rovno do hliniku. Datum je tiez dokonale vycentrovany ;) Nemas hlupy pocit ked ich nosis na verejnosti? Mne pride nosit taketo fejky ako sadnut do cinskeho BWM...

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "cretino" wrote:

    ja by som sa bol za tych 50€ radsej asi opil s domacim :)

    no len to by nebolo moc o com pisat ::d

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "durin" wrote:

    Uff, prvotriedna kvalita? Skrutky na tych dvoch hlinikovych okienkach vyzeraju ze nie su skrutky ale lisovane rovno do hliniku. Datum je tiez dokonale vycentrovany ;) Nemas hlupy pocit ked ich nosis na verejnosti? Mne pride nosit taketo fejky ako sadnut do cinskeho BWM...

    hej, su lisovane, cize ziadne skrutky. datum bol v prechode ked som cvakal. hlupy pocit nemam, nenosim ich, ani som ich za tym ucelom nekupil. cista zvedavost, normalne sa k takymto veciam nedostavam.

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "misoo" wrote:

    Ja som si este vsimol nevycentrovane minuty :)


    ano, aj chromove hodinove dieliky su ponalepovane tak ledabolo. navyse na tom na 12tke je odtlacok prsta :hehe:

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "begi" wrote:

    no len to by nebolo moc o com pisat ::d

    tak, co ja viem.. poznam hodinkove virtualne miesta/komunity, kde by si si po zverejneni tohto prispevku v kontexte inom, ako nicenie daneho "objektu", asi na minimalne 14 dni neskrtol a vyfasoval oblubene zlte ovocie :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Neviem aký cieľ a zmysel má toto vlákno, ale zbytočne sa ním zhadzuješ. Tu nejde o tvoju zvedavosť ale o zbytočnú prezentáciu doslova a do písmena sračky. Fejky sem jednoducho nepatria a mimochodom, riadne si ich preplatil. To posledné čo toto fórum potrebuje je aby sem začali chodiť vyznávači fejkov. Tým nemyslím teba, ale ľudí ktorý pri hľadaní týchto periel na internete vďaka tvojmu vláknu prídu aj sem.

  • Tento článok tu podľa mňa nemá čo robiť. Fejky by som tu vôbec nepretrásal. Na inom fóre by sa vymazal a ty by si dostal ban. :hurt4:

  • v pohode chalani, ved to zmazte. pravidla som si precita.
    rozborku si teda spravim mimo forum :nonon:

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Ja mám v tomto asi dosť benevolentný postoj, ale mne príde diskusia o fejkoch ako legitímna súčasť tohto biznisu.. V žiadnom prípade fejky nepodporujem a určite by som nechcel aby toto fórum upadlo kvôli množiacim sa príspevkom tohoto typu, ale možno by bolo dobré keby tu aspoň jedna takáto téma bola, aby si ľudia bažiaci po fejkoch našli aspoň pár informácií ale hlavne náš postoj. Navyše begi žiadne pravidlo neporušil.

    Keď tu bude veľmi vášnivá diskusia, tak ju zmažem. No a keď budem mať viacej času, skúsim napísať článok o tom prečo si nekupovať fejky (alebo to môže urobiť niekto kto bude mať chuť :] )

  • na jednej strane ma sklamal sef, som si o nom myslel ze je chlap... :pascontent2: na druhej strane som rad zo seba, ze som spoznal fejk :) inac musim pochvalit tah, absolutne bezhlucny, krasne vypracovany, brusenie uplna parada, normalne by som povedal ze origo! no, detaily ciferniku a na lunete vraveli za vsetko... :berk1: ale inac hodinky z dialky celkom pekne... no nosit by som ich nevedel... :triste2:

    • Official Post

    hej sklicko bolo krasne, rovnako aj puzdro a tah, keby mi niekto ukazal len tieto veci, nemam najmensej pochybnosti ze drzim v ruke nieco velmi luxusne a kvalitne vypracovane! jedine ten cifernik bol pri detailnejsom pohlade biedny... skusim od neho este vypacit kolko za ne dal... snad ne moc... :hehe: