• Dlho som neprispel svojou troskou a tak ma napadlo, ze vytiahnem jednu specialitku. Su to podla mna jedny z najkrajsich hodiniek ake si clovek moze kupit do 1500 EUR - Sinn 103 St. Verzia "St" znamena ze vrchne sklicko je krasne vypukly akryl a dno je nepriehladne. Ostatne verzie su uz s inou lunetou a sklickom..

    A co vam o nich prezradim? Firma Sinn patri medzi moje oblubene a to hlavne pre svoju kvalitu. Puzdro je krasne lestene a neviem ci sa mi to len zdalo, ale prislo mi ze vlasocniciam odolavalo lepsie ako ine hodinky. Z coho bola luneta to vam neprezradim - nechce sa mi hladat - ale mam pocit ze to bol nejaky tvrdeny plast. Za cely cas co som ich mal, sa mi podaril len maly tukancek. A to som ich nesetril :)
    Sklicko si prehlieadnite na fotkach, to nepotrebuje komentar.. Cifernik bol prehladny a lumi svietila v podstate do rana, rovnako aj rucicky. Korunka bola srobovacia a WR 200 viac ako dostatocne :)

    Aby som len nechvalil, neskutocne mi na nich vadil kaliber. Taketo hodinky by si urcite zasluzili nieco zaujimavejsie ako V7750. Berte ma prosim s rezervou, ale k V7750 mam velmi silnu antipatiu :)

    Pripadne otazky rad zodpoviem :mrgreen:

    Dalsie foto tu: https://hodinkomania.sk/galeria/thumbnails.php?album=44

  • "jankoxxx" wrote:

    Aby som len nechvalil, neskutocne mi na nich vadil kaliber. Taketo hodinky by si urcite zasluzili nieco zaujimavejsie ako V7750. Berte ma prosim s rezervou, ale k V7750 mam velmi silnu antipatiu :)

    Toto ma celkom zaujima, aky mas dovod? :)

  • Vadi mi na nom relativne vela - velka vaha a vyska, relativne zdlhave preklapanie datumu a dna a s tym spojene problemy s nastavenim casu no a vadi mi aj to, ze sa pouziva vsade.. nema konkurenciu a to je zle...
    Napriklad odvodenina s manualom V7760 je omnoho zaujimavejsia.