Fortis B42 marinemaster white

  • ma to nieco do seba, tato inverzia

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Ta biela je magicka, po "nasvieteni" a prechodu do sera dostava modrasty nadych a je radost na ne pozerat. Vdaka antireflexu sklicko v podstate nikdy nevidno, takze tiez super. Akurat teraz nadavam, ze na ostatnych hodinkach mam antireflex iba z vnutornej strany. Ale tipujem, ze ked sa mi casom doskriabe vonkajsi, tak budem za tuto nevyhodu rad :D

  • Nemaj boja, ten antireflex nie je zasa taký náchylný na poškriabanie. Zatiaľ ho nemám poskriabaný ani na jedných hodinkách.

  • Pripajam sa k Donovi, par krat som uz do sklicka drbol, lestim ho trickom asi 5x denne a stale tam 'nie je' ;) (samozrejme klop klop!!!)
    A napadla ma taka perverzna myslienka, ze by sme si ich mohli niekedy neskor na par dni vymenit, hm? :malin1:

  • 3 svetaborne objavy, mozno niekomu pomozu.. :)

    1. ZULU remen je moc hruby a bez extra hrubej sily ho na hodinky nedostanem. Este dobre, ze som objednal tensie NATO. :)

    2. original kovovy naramok ma pomerne ostre hrany, po opatrnom zabruseni jemnym smirglom je vyrazne pohodlnejsi a uz neodiera kozu ani netaha za chlpy.

    3. hodinky znesu cierne aj hnede kozene remene velmi dobre (najlepsie asi brusene/vintage). Akurat, ze vsetky remene mam 22mm, takze ma caka dalsi nakup rozmeru 20mm.

  • Ani homo, ani metro, proste idealne zenske kombo :D

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ten biely im pristane viac. Aj keď by som si bol pomyslel (pri objednávke remienka bez skušania na hodinkách - ako si to asi robil aj ty), že ten modro-biely im bude pasovať dobre, na tej tvojej fotke to vyzerá trochu zvláštne.. Možno by tam viac pasovala táto farebná kombinácia: http://www.gnomonwatches.com/accessories/na…ary-nylon-strap

  • Tak to teda diky durin :hehe:

    esqueleto - na fotke to vyzera presne ako vravis, na zivo je to skor naopak, pasikavy sa mi zda lepsi ako cisto biely. Skusim to este odfotit za denneho svetla, mozno to ukaze inac. NATO som kupoval cez ebay za cca 4usd, takze ak sa osvedcia kvalitou, dalsie farebne kombinacie urcite pribudnu :)

    Vsetko je to samozrejme vec vkusu, nie kazdemu sa musi pacit.. Inymi slovami, v klude si robte srandu :P

  • Nehnevaj sa chlape, ber to ako zart.. ;) Keby bol ten modry pasik tmavsi, uz vidim ako by sa mi takato kombinacia hodila k ruskej "fufajke" (pasikave tricka ktore nosia rusky marinaci). ;)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • hodinky super, ale podla mna tomu nesadne ani jeden z tychto NATO pasikov :rouge: mne to akosi ubera jeden level z tych hodiniek takto z fotiek..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • V pohode chalani, neberiem to nijak zle. Kazdemu sa paci daco ine.. Ja vymenu remenov robim v ramci "zmeny", je to lacnejsie a jednoduchsie ako kupa novych hodiniek :hehe: Samozrejme nie kazda kombinacia je vhodna na vsetky prilezitosti + na zivo to casto posobi inak ako na fotke (ci uz lepsie alebo horsie). Lakalo ma skusit nieco pre mna nezvycajne a za ten smiesny peniaz..no nekupte to :) V lete k bazenu aspon podla mna super.