Fortis B42 marinemaster white

  • Hodim aj sem skusenost s pokusom o vymenu lunety:

    - Nest neodpoveda na emaily

    - Fortis Svajciarsko nepredava nahradne diely zakaznikom, kontaktovali v mojom mene servis (predpokladam Nest), ktory neodpoveda

    - Koscom kontaktovali servis (predpokladam Nest), ktory neodpoveda

    - oficialny servis WDL Hungary odpovedalo na vsetky emaily prakticky ihned, maju skladom a vedia poslat ako vlozku lunety (59e), tak aj celu lunetu (130e). Upozornili ma, ze luneta sa dava z tohto modelu velmi tazko dole, co mozem potvrdit, ani som s nou nepohol. Takze moje plany na domace prehadzovanie luniet padli.. Vzhladom na vek hodiniek som sa rozhodol ich poslat rovno na velky servis. O cca mesiac by mali byt naspat "nove" hodinky aj s ciernou vlozkou lunety. Ostava uz len dufat, ze vsetko prebehne hladko a ja tuzing nebudem lutovat :D

    Stay tuned..

  • Nuž, ale sú krásne, tak či tak...:super::)

  • Z (ne)reakcie Nestu som prekvapený. Keď som dával meniť vložku pod lunetou, reagovali okamžite, Ale vybavovalo sa to cez autoriz. predajcu, nie cestou súkromnej osoby. Možno to bude tým...neviem, len sa domnievam, že prečo.

    Dík za ceny k lunete, fajn pre predstavu.

    A čierna luneta bielym Marinemastrom veľmi pristane! Tak ako, ideš do tej výmeny?

  • Z (ne)reakcie Nestu som prekvapený. Keď som dával meniť vložku pod lunetou, reagovali okamžite, Ale vybavovalo sa to cez autoriz. predajcu, nie cestou súkromnej osoby. Možno to bude tým...neviem, len sa domnievam, že prečo.

    Dík za ceny k lunete, fajn pre predstavu.

    A čierna luneta bielym Marinemastrom veľmi pristane! Tak ako, ideš do tej výmeny?

    Neviem ci som trafil dovolenku zodpovednej pani v Neste, ale jednoducho boli ticho az neprijemne dlho..

    Hodinky su uz na ceste do Madarska, takze idem na 100% do toho :)

    suhlas, biely cifernik s ciernou lunetou sa mi vzdy pacil, napr. aj tu

    ... uz len origo ciernu gumku a bude to cajk :)

    Tie Omegy pekne, fakt im sekne taka kombinacia. Snad budu aj Fortisy rovnako fesne :)

    Origo guma urcite nebude, lebo spaja vsetko co mi vadi do jedneho produktu:

    1. je to silikon

    2. treba ho rezat

    3. motylova spona

    4. kur*a draha

  • Výborne, som veľmi zvedavý ako to bude v kombi s čiernou lunetou vyzerať v reále. Podľa mňa to bude fungovať veľmi dobre.

    Guma - nie som tak v obraze, ale dá sa zohnať aj nefortisácky, ktorý je pekne napasovaný priamo na zaoblené puzdro?

  • Nezvratne zmeny nie su nic pre mna :) Motylovku som mal problem napasovat aj pri kovovom tahu, kde som mohol volne pridavat a odoberat dieliky z oboch stran. Pri gume uz zrezanu cast nevratim :D Ale tak mozno z druhej ruky by som ju skusil.. :)