dobry hodinar v bratislave

  • "cretino" wrote:

    ..bola tam ta pani (okolo 40 rokov), co ma ten majestatny vystrih? lebo tam sa teda hodinky ocumovat nechodia :mrgreen:

    pfuu boal tam veru nejaka taka tetuska, ale ja som sa pohaldom skor venoval tomu ako to tam vyzeralo.. strasne to je podla mna. bizuteria, smejdacke hodinky, cele mi to prislo take mimo, nehovorim, mozno je tam aj sikovny hodinar, no nedam im uz sancu, nemal som z toho hodinarstva dobry pocit.. nabuduce v pripade potreby dam urcite sancu tym v auparku

    inak na ich obhajobu, ludia vacsinou chcu lacne hodinky, pekne na prvy pohlad, co je vnutri ich nezaujima, tak logicky predavaju toto..

    Swatch Windfall YCS410GX

    Tissot V8 T36.1.316.72

    Steinhart Marine Chronometer II

  • Tá teta je tam už dlho... ale veľa sa za tú dobu nenaučila :). Naposledy som tam kupoval dva barety, bol som tam asi 20 minút, skoro ma miglo...

    Tempus Fugit

  • Hodinára v Auparku tiež neodporúčam. Za výmenu batérie v hodnote cca 3 eur (originál cena od skupiny Swatch) si vypýtal 12 eur + hodinky odovzdal s dvoma jemnými poznačeniami (škrabančekmi). Nepoužíval ani rukavice čo pri drahších a leštených hodinách býva zvykom. Nikdy viac...

  • ...však si tie baterky vymente vlastnoručne a máte to za tie 3€. Akurát skúšku vodotesnosti si doma neurobíte :)

    Tempus Fugit

  • Na doporucenie dlhorocneho clena chronomagu a mojho byvaleho kolegu som isiel k hodinarovi do auparku, nemal som chut posielat hodinky zase na 2 mesiace do Prahy (jednoducho sa zastavili).
    Vcera vecer som prisiel,povedal , ze pozrie co a ako a o 15 min sa mam stavit. Oznamil mi , ze sa uvolnila skrutka z rotora, co sa stava, ale potrebuje na to viac casu, mam prist dnes. Prisiel som,hodiny spravene, pred mojimi ocami prevedena aj tlakovka, ucet - 8 europenazi. Tak si spravte obraz sami, ja som spokojny a mozem doporucit!

  • Ja som pred 5 rokmi daval menit baterku a tlakovu skusku v auparku za 15€.. Stare primky mi opravili a zrepasovali strojcek, prestili dynko a akryl a vzali len 40€.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Na doporucenie dlhorocneho clena chronomagu a mojho byvaleho kolegu som isiel k hodinarovi do auparku, nemal som chut posielat hodinky zase na 2 mesiace do Prahy (jednoducho sa zastavili).
    Vcera vecer som prisiel,povedal , ze pozrie co a ako a o 15 min sa mam stavit. Oznamil mi , ze sa uvolnila skrutka z rotora, co sa stava, ale potrebuje na to viac casu, mam prist dnes. Prisiel som,hodiny spravene, pred mojimi ocami prevedena aj tlakovka, ucet - 8 europenazi. Tak si spravte obraz sami, ja som spokojny a mozem doporucit!

    ako vyzeral ten hodinar? je ich tam viac... dost ma to zaujima, lebo jedneho z nich poznam, tak som si chcel overit ci to bol on... diky

  • Dnes som vyskusal hodinara pod schodami v BA Eurovei a mozem odporucit. Islo o vymenu sklicka na 44r. Seiko5. Vymena bola spravena bezchybne, neoskrel zadne veko, sklicko sedi perfektne. Samozrejme vymenene tesnenia + tlakovka.

    Malo to byt na druhy den, ale poslal sms uz o cca 2 hodky. Cele toto 27€.

    Pridem domov a pozeram ze hodinky stoja... tak idem naspat. Ze stare hodinky, plne bordelu tak ze sak dobre. Ale predo mnou ich otvoril a behom 3 minut rozobral tak polku strojceka, vyfukal a zlozil. Gratis. Odvtedy idu, zatial...

    Takze myslim spokojnost.

    Pre info spominal, ze by to chcelo generalku, cca 90€.