• Tak sa pripojim... je to zaujimava tema. Co sa sportovych hodiniek tyka paci sa mi ked ma zena hodinky ktore su alebo vyzeraju ako panske. Teda ziadne perlete, kamene, sialene vzory na ciferniku. Monika spominala ze sa jej pozdava Omega a mne osobne sa pacia tieto moznosti: Seamaster Planet Ocean 39.5, Seamaster Aqua Tera 38, Speedmaster 38. Okrem toho som uz spominal Tudor Black Bay Fifty-Eight a co me pride naozaj cool je Breitling Galactic 36.

  • Ja len, že moja má skromné Marine 38 od Štajnov a je spokojná ako Ila Blcha. Akoby som tu nebol...:happy1:

  • tak teda tie ATcka... nedavno som vo WDL kukal tieto, a tie indexy s rucickami tak nadherne ziarili, takou jasnou modrou... na tom ciferniku to bola jedna velka nadhera!! sice su panske, ale kludne by ich mohla mat aj zena. skor taky unisex myslim...

    13-Omega-Aqua-Terra-1024x683.jpg

    no alebo potom klasicke damske, tieto sa mi pacia (nazivo som ich ale nevidel):

    Aqua Terra 150M Omega Co-Axial Master Chronometer Ladies\' 38 mm - 220.10.38.20.03.002

  • Oboje su pecka, nie ze nie.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • ... tak potom od Omegy sa mi nazivo strasne pacia nove aquaterry, damska kolekcia ma 38mm, sponu "ziadnu", decentny datum, krasne ciferniky, indexy ktore mozu byt aj diamantove... ;)

    cekuj tu: https://www.omegawatches.com/watch-omega-se…-22010382003002

    velmi sa mi pacia tieto, ten vlnovkovy cifernik je nadherny :love:

    Aqua Terra 150M Omega Co-Axial Master Chronometer Ladies\' 38 mm - 220.10.38.20.02.003

    Michal, musím ťa pochváliť, lebo máš veľmi dobrý vkus... ;) Priznám sa, že tento nový model som vlastne ešte doteraz ani nezaregistrovala a fakt sa mi páči, aj keď ten dátum na šestke ma trochu irituje, ale nie je to nič, s čím by som nevedela žiť. Ak opomeniem svetlý číselník, lebo veď farieb bude určite dosť na výber, tak mi neprídu príliš ako športový model a je tam značná podobnosť s mojimi DJ...

    Ste necitali co napisala, nemal by byt biely cifernik. Cierny, modry, zeleny, fialovy, proste nie biely.

    misoo : omegy su cool, len ich rychlo prefarbi (maju aj ine farebne prevedenie?)

    Tuším ako jediný si čítal pozorne ;)

    Miso to si Monika moze kupit rovno dalsie datejusty, len inej farby.. tentokrat s obyc bezelom, nie fluted. :)

    Máš pravdu, ale pri Omege by som trošku ušetrila a zostalo by mi možno aj na kafe :D

    Kouknul bych treba na JLC, UN a podobné stáje.

    Dik za tip, určite pozriem

    Tak sa pripojim... je to zaujimava tema. Co sa sportovych hodiniek tyka paci sa mi ked ma zena hodinky ktore su alebo vyzeraju ako panske. Teda ziadne perlete, kamene, sialene vzory na ciferniku. Monika spominala ze sa jej pozdava Omega a mne osobne sa pacia tieto moznosti: Seamaster Planet Ocean 39.5, Seamaster Aqua Tera 38, Speedmaster 38. Okrem toho som uz spominal Tudor Black Bay Fifty-Eight a co me pride naozaj cool je Breitling Galactic 36.

    Stotožňujem sa s tvojim názorom... a ja dokonca rôzne kamene a perlete nemusím ani na iných hodinkách a teda n športových už vonkoncom nie.

    Seamaster PO sú pekné a dokonca som dávnejšie nad nimi uvažovala, mala som síce vybraný "biely" model vo veľkosti 38, ale sú neskutočne vysoké a to ma odradilo. Aqua Terra bez debaty perfektné univerzály, no ako som už písala vyššie - príliš podobne k DJ. Speedmaster ma zaujal úplne najviac, aj keď nie je to úplne ono... mne sa totiž neskutočne páčia Moonwatch, ale zasa 42 mm ma nepustí. Breitling je veľmi zaujímavý tip a budem si musieť detailnejšie pozrieť ich ponuku ;)

    Uff, ak si mozem dovolit sudit Monikin vkus, tak tie POcka ani Speedy urcite nie su pre nu. Tie ATcka su fajn. Take 116655 yachty by tiez nemuseli byt zle.. (ale cenovo je to dost overkill).

    Myslím, že si sa v mojom vkuse trošičku zmysli ;) Inak Yachty evidujem, ale skôr klasické ako máš ty, lebo jedny "zlaté" hodinky už mám a to stačí

    Ja len, že moja má skromné Marine 38 od Štajnov a je spokojná ako Ila Blcha. Akoby som tu nebol...:happy1:

    Biely číselník, takže nie...

    tak teda tie ATcka... nedavno som vo WDL kukal tieto, a tie indexy s rucickami tak nadherne ziarili, takou jasnou modrou... na tom ciferniku to bola jedna velka nadhera!! sice su panske, ale kludne by ich mohla mat aj zena. skor taky unisex myslim...

    13-Omega-Aqua-Terra-1024x683.jpg

    no alebo potom klasicke damske, tieto sa mi pacia (nazivo som ich ale nevidel):

    Aqua Terra 150M Omega Co-Axial Master Chronometer Ladies\' 38 mm - 220.10.38.20.03.002

    Tie AT vyzerajú zaujímavo... 41 mm, pánsky model... musela by som to skúsiť, ale inak :super:

    Modré dámske sú určite aspoň takto na obrázku a podľa mňa krajšie ako tie strieborné, akurát ma zabili tie rose gold ručičiy a indexy...

    V každom prípade ďakujem všetkým za tipy, mám nad čím premýšľať... :]

  • Michal, v prvom rade Ti ďakujem, že si to mrkol za mňa... pozrela som ešte aj nejaké ďalšie kúsky a opäť musím súhlasiť s Tebou, lebo aj na mňa to celé pôsobí dosť divne, jednoducho mám iný vkus a aj predstavu...

    GS... ale tam tých športovejších modelov je ako maku, tiež sú skôr také elegantnejšie.

  • ...a hlavne nožičiek. Moja má malú labku , ale tie Štajny unosí v pohode práve pre pohodlné nôžky...:]