• tento model maju dvaja kolegovia, su to zaujimave hodinky :) po spusteni chrona tam lieta rucicka co pocita desatiny sekundy, vyzera to efektne :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "misoo" wrote:


    pod pilotky urcite patria si myslim


    Nie je nahodou zakladnou vlastnostou pilotiek to ze sa z nich da rychlo a jednoducho odcitat cas ? Mozno som vcera vela popil a malo spal, ale z tej fotky mi to tak nepripada. :]

  • pekné hodinky :super: CASIOvky sú nezničiteľné :hello: no pre moje oči je ciferník nečitateľný :nonon: ale to je môj problém :modo: , keď som lepšie videl, žral som všetky podobné hodinky :ghee:

    A stitch in time :D

  • "cretino" wrote:

    tento model maju dvaja kolegovia, su to zaujimave hodinky :) po spusteni chrona tam lieta rucicka co pocita desatiny sekundy, vyzera to efektne :super:


    kedze si mal moznost ich vidiet i nazivo co povies .. hodia sa i na tensie zapestie ?? co viem tak rozmeri z casia su uvedene ako

    51,00mm x 45,50mm x 11,40mm (H x W x D) approx. 81,00 g

    vies mi odpovedat na t uto otazku ?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    kedze si mal moznost ich vidiet i nazivo co povies hodi se tento model hodiniek i na tensie zapestie ?? co viem tak rozmeri z casia su uvedene ako

    51,00mm x 45,50mm x 11,40mm (H x W x D) approx. 81,00 g

    vies mi odpovedat na t uto otazku ?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Co si predstavujes pod pojmom tensie zapastie? Neviem, ci mas rad ked hodinky vyzeraju vacsie na ruke, alebo radsej mensie..
    Kazdopadne tie rozmery su vonkajsie celkove rozmery, luneta ma zhruba 41-42mm, tych 51 je asi od nozicky k nozicke.. nebal by som sa ich na tvojom mieste - na mne by ale vyzerali male (ja rad velke ozrutne obludy) :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • pod pojmom tensie zapestie ? > pozri si .. casio od Baby G a G shock normalnu radu tam je rozdiek vidiet hned
    no co som pozeral rozmer a rozmeri tych hodiniek co mam tak to su minimalne uvedene rozmeri .. snad ich najdem v meste a ak sadnu tak .. po novom rociku budem i hrdim majitelom :)


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • to som chapal, ale nikde nie je napisane, ze na zapästi 16,5cm nemoze niekto nosit 47mm pilotky a naopak, ze na labe cez 20cm niekto nenosi 36mm hodinky :D

    neviem z ktoreho mesta si, ale v Bratislave ich maju v tom hodinarstve co je v priechode Heydukova-Obchodna

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • minule som ich pozeral v auparku v ke

    fuuu hned padli do oka ... no na moje ruky fakt velke čislo su
    apropo co ma zarazilo najviac tak to bola ich cena .. ak ma zrak neklamal cca 180 eu a to na i nternete idu o dost lacnejsie X|


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Spokojnosť za tú cenu. Jediné čo mi naozaj nevyhovovalo bol remienok z tvrdej plastickej kože ktorého hrana je veľmi nekomfortná.