• @mathyk tak som pozrel ofiko stranku Squale a tam tiez nic :/ skusil som teda este Google a tam som ich zopar nasiel. a pokial som to pochopil spravne je to model z r. 2012, vsak? a je pekny, dokonca si odpustili aj tu rybu :) vzhladom k aktuálnej situacii s tymto modelom si dovolim pouzit pasaz z pesnicky pana Ivana Mládka :

    Pragovky, baby, žádná není na skladu,
    všechny už jsou dávno pryč, i ty z výkladu.
    Pragovky, baby, nejsou a nebudou,
    padesát let nepřišly a už nepříjdou. "


    co je myslim vazne skoda, bo tie Squale maju vychytane uplne vsetko co v Steinharte este stale nedomysleli

  • Ktoré Davosy zvažuješ? Argonautic?


    Áno @don2008, Davosa Argonautic http://www.toptime.eu/watches/davosa…l-bracelet.html chcel som ísť a stále mám pocit, že by som mal ísť do niečoho iného ako takýto štýl. Niečo iného tvaru púzdra, napr. cushion, ale fakt neviem. Sedeli mi aj STEINHART Ocean One Vintage Military a pozeral som net a s rôznymi remeňmi sú to zakaždým iné hodinky. Pri tej Davose až taký pocit nemám.

  • @mapo Hoď svoje požiadavky do sekcie hľadám radu... a niečo určite vyberieme ;)


  • Áno @don2008, Davosa Argonautic http://www.toptime.eu/watches/davosa…l-bracelet.html chcel som ísť a stále mám pocit, že by som mal ísť do niečoho iného ako takýto štýl. Niečo iného tvaru púzdra, napr. cushion, ale fakt neviem. Sedeli mi aj STEINHART Ocean One Vintage Military a pozeral som net a s rôznymi remeňmi sú to zakaždým iné hodinky. Pri tej Davose až taký pocit nemám.


    Mne sa tie hodinky z fotiek veľmi páčili, ale keď som ich držal v ruke, tak som z nich bol dosť sklamaný. Hlavne ten ciferník mi naživo prišiel málo plastický, taký nudný a koncovky ťahu pri púzdre mi prišli také lacné.

  • @don2008 - dakujem za link. gnomon poznam ale paradoxne tu stranku nenavstevujem... asi preto ze je to "daleko" :) celkovo nemam prilis pozitivne skusenosti s nákupom cez internet i ked viem ze gnomonwatches je osvedcena a seriozna spolocnost. no hodinky by som sa asi z takej dialky bal kupovat :) ale mrkol som trochu tu historiu ako si mi odporucal a tak som aj celkom prekvapeny ze Squale je nieco ako "maly Panerai" :) zatial som tuto znacku vnimal. vnimal a bodka, to je vsetko. bez nejakých emocii. skratka hodinky pre rybarov :) takých co si chcu z jachty chytit mečúňa a potom popijat v bare Bacardi. ako stary Hemingway (ten ale tusim chlastával nieco ine). Karabinieri resp. ich podmorska divizia ale lovia ine ryby ako mečúne. takze som sa tu vdaka Vam chlapci dozvedel opäť nieco nove a trochu si zvysil hodinkove povedomie a "hodinarske IQ" :)