Citizen Promaster Eco-drive Divers 300m

  • Tak pani, par dni pred minulotyzdnovou dovolenkou pri Cervenom mori som si na poslednu chvilu obstaral hodinky, s ktorymi som sa nebal vojst do vody.
    Narazil som na nich na letisku v Zahrebe a spontanne som ich kupil (nove, u autorizovaneho predajcu, prezradim, ze za necelych 200 eur). Hoci som vzdy preferoval automaty (a to stale plati), velmi ma zaujala technologia Eco-drive. Ziadne vymeny bateriek, po plnom nabiti maju vydrzat 6 mesiacov. Trocha svetla denne a su dobite.
    Odskusal som ich len pri snorchlovani, nedostal som sa k scuba potapaniu.
    Som s nimi zatial spokojny. Pocit pri noseni aj vo vode velmi dobry. Velkost akurat pre mna. Gumeny remienok sedi. Luneta v pohode, aj lumi. Sekundovka skace presne po indexoch (...misoo). Odcitatelnost casu vyborna, velmi zretelna aj pod vodou.
    Pretoze to nie su hodinky za horibilnu sumu, nemam problem ich normalne nosit, liezt s nimi do vody a pri snorchlovani sa mozno aj obtriet o utes. Prakticke.
    Tyzden som s nimi dva-tri krat denne stravil 1-2 hodiny vo vode. Slana voda nezanechala ziadne stopy. Z mora pod sprchu, utriet rucnikom a hotovo.
    Prikladam realne fotky, jedna na suchu, druha vo vode (sorry za nizsiu kvalitu).

  • "tribec00" wrote:

    Sekundovka skace presne po indexoch (...misoo).

    si stastny muz, gratulujem !! :amen:

    hodinky su inac fajne, uzivaj dlho a dobre !! ;)