• Tieto hodinky ma uplne dostali. Absolutne univerzalky, vodotesne, antimagneticke, maximalne odolne s technologickymi ficurkami...
    - optimalna velkost pre priemerneho cloveka 43mm, vyska hodiniek optimalna k danemu priemeru 12mm, hmotnost 90g bez remienka
    - moznost dvoch farebnych kombinacii (matna strieborna a cierna)
    - ETA 2892-A2 s hackingom
    - zafir s obojstrannym AR (toto vnimam ako jedinu nevyhodu hodiniek, hlavne vzhladom na ich odolne puzdro - stacil by vnutorny)
    - pevne dno
    - obojsmerna luneta
    - WR200m
    - vnutri hodiniek je kapsula ktora snima a zaroven pohlcuje pripadnu vlhkost vnutri hodiniek
    - antimagneticke 80.000 A/m
    - puzdro hodiniek (a tah) je z klasickej ocele, ale jej povrch je specialne vytvrdeny, nazyvaju to Tegiment :
    klasicka ocel 140 vickerov
    lepsejsia ocel u Rolexiek 490 vickerov
    Tegiment 1200 vickerov!
    Tegiment PVD (cierne) 2000 vickerov!!

    - datum
    - v pripade UTC verzie - GMT komplikacia navyse - vyhoda tejto komplikacie spociva aj v zaujimavej zlto-zelenej rucicke, ktora umoznuje sirsi repertoar remienkov s danym presitim ;)
    - roztec noziciek klasickych 22mm, taz, guma, koza...
    - zaruka 3 roky
    - cena cca 1400 - 1900€ od verzie a farebneho prevedenia

    Ofiko stranka : http://www.sinn.de/de/Modell/857.htm


    Pekna recenzia ciernej UTC verzie :
    [youtube]4BEu6lrT9LE[/youtube]

  • "misoo" wrote:

    - zafir s obojstrannym AR (toto vnimam ako jedinu nevyhodu hodiniek, hlavne vzhladom na ich odolne puzdro - stacil by vnutorny)


    Tak Ťa trošku upokojím, nezvykne byť problém dohodnúť sa na jednostrannom antireflexe a ak by aj z nejakého dôvodu bol problém, vonkajší AR sa vždy dá dať dole ;) .

  • Technologicky su namakane a dokonca sa mi tie nerezove pacia aj dizajnovo, co u Sinnu nebyva zrovna pravidlom, ale oznacit ich za absolutne univerzalne hodinky je trochu ulet. Vies si ich predstavit k obleku na seriozne jednanie? Ja teda nie.

  • Tribec : presne ! :)
    Don : tak zas doslova to neber, samozrejme ze do divadla asi nie, no do prace k obleku (raz za uhorsky rok) by som problem nemal. samozrejme by to chcelo nejaky univerzalny kozeny remen :)
    Janko : ja som este laik, v hodinkovom svete objavujem ameriku takmer kazdy den !! :D