• zakladam toto vlakno, pochvalte sa cim fotite ;)

    ja planujem kupit toto:
    povodne som planoval nejaku lacnu zrkadlovku, no koli velkosti radsej lepsejsi kompakt... uprednostnim nositelnu velkost pred dokonalejsimi fotkami a ten oldskuul dizajn sa mi moc paci ::d

  • takže výbava nikon D300, blesk nikon SB900, objektívy 10-20 mm sigma, 18-70mm nikkor seťák, 70-300 nikkor ako tele, len nejako ma opustila múza už druhý rok sem tam cvaky,ale nič extra, doba je naprd kopa stresu a práce, aspoň vidno, že na umenie treba mať fakt peknú čistú hlavu. Nezúfam, dúfam že to obdobie ešte len príde. ak by niekto chcel vidieť moje stvory tak môže tuto:
    http://www.ephoto.sk/moje-ephoto/albumy/

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

    Edited once, last by misoo (April 24, 2014 at 3:22 PM).

  • "misoo" wrote:

    chce to nejake prihlasovacie meno...


    aha sorry

    tak si daj vyhľadať autora dustof. Ak to nepôjde daj mi prosím ťa vedieť.

    tu by to malo fungovať : http://www.ephoto.sk/uzivatel/dustof/ 8/

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

    Edited once, last by misoo (April 24, 2014 at 3:27 PM).

  • "misoo" wrote:

    pekne fotky :merci: inac pri tej piratskej skale v tureckom kemeri som bol asi pred mesiacom :D


    ďakujem za pochvalu, keby som mal talent a čas (techniku už akú takú mám ) tak by to bolo omnoho lepšie ::d

    Jááj Turecko a Kemer, v Turecku som bol 4x a na Kemeri bola asi najlepšia dovolenka vôbec. Škoda, že tohto roku nejde karta a budem sedieť doma na riti.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • Ja pouzivam najma Nikon D90 /18-105 + podvodny Olympus mju 790.

    Kvoli hmotnosti mam vsak v plane kupit rovnako ako Misoo X10tku od Fuji. Manzelka si nan uz brusi zuby, tak ked ho kupim, snad mi ho sem tam pozicia :)
    Skusal som ten fotak v prolaike a doslova sme si "sadli". Rychly, presny a robi skvele foto aj za sera s minimalnym sumom (bodajby nie so svetelnostou na kratke sklo 1:2.0) ::d

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Momentálne mám :
    Nikon D 7000
    Tamrom 70-200 f2,8
    Nikorr 50f1.8
    Nikon sb 700

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Kiby, nie si sam.
    Aktualne Sony alpha200, + pridavny grip, externy blesk, zo par objektivov...

    Ale v poslednom case na fotenie najviac pouzivam iPhone4....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Omega , Tissot , Certina , CASIO

  • u mna to bol bolestivy proces a prerobil som kopec penazi :pleur4: zrkadlovka fotila skvele. bola rychla a uz som si zvykol ako funguje. no bola prilis tazka pre mna. prestal som ju nosit a ubudalo fotiek..
    potom prisiel ricoh gxr. perfektna masinka. kvalita fotiek excelentna. super spratny system ale vadil mi externy hladacik. to bola otrava. okrem toho bol na nom nepouzitelny manual focus a hrozne pomaly autofocus. preto siel prec.
    fuji x100 sa co do pouzitlnosti velmi priblizuje zrkadlovkam. hladacik je super. autofocus je obstojny. jedine co je nanic je manual focus ale bez toho sa proste zaobidem.

    urcite ho odporucam kazdemu!