Glycine Combat SUB auto

  • Tieto hodinky sa u mna velmi neohriali, napriek tomu kvalita bola na urovni Omegy a podobnych drahsich znaciek.
    Velmi pripominaju Rolex Sub len su v trosku zivsich farbach. Co sa mi najviac ratalo bola korunka- rovnako mohutna ako na Rolexkach a s tesneniami ktore vidno po odsrobovani.
    Luneta bola pevna, ziadna vola do stran. Krasny drevenny box, tazky ocelovy naramok alebo makka guma s vyrazenymi Glycine znakmi.
    Steinhart Ocean je podobnej kvality ale Glycine je o maly stupen vyssie.

  • Toto su jedny z hodiniek, nad ktorymi velmi silno uvazujem do buducnosti. Presne v tejto farebnej kombinacii. Chcel by som ich ale vidiet nazivo. Trosicku mi tam ale vadi ta oranzova farba, no mozno v skutocnosti to nie je az take zle. :)
    Druhe hodinky nad ktorymi uvazujem v tejto kategorii su Steinhart Ocean one. Neviem sa rozhodnut.
    Vdaka za kratku recenziu, v podstate oboch. ::d

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • No, pravdu povediac, toto boli (su) tretie, nad ktorymi uvazujem, ale pacia sa mi asi najmenej. Ono je to velmi tazko porovnavat takto z fotografii. Chcelo by ich vidiet nazivo. Vsetky tri. :) Ale neponahlam sa. Vsetko je to zatial len hudba buducnosti.

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2