Otváranie odkazov/linkov

  • parada.....inac, to vadilo od zaciatku iba mne, alebo ostatným to bolo jedno? ::d

    Steinhart Ocean Vintage Military

    • Official Post
    "Vindo" wrote:

    parada.....inac, to vadilo od zaciatku iba mne, alebo ostatným to bolo jedno? ::d

    Ja osobne som bol naučený na CTRL, takže som to nikdy nepociťoval ako nejaký problém. Fungujem tak aj na iných stránkach. Ale je dobré, že si to navrhol zmeniť, takto sa to fórum aspoň cibrí k lepšiemu :super:

  • "Vindo" wrote:

    parada.....inac, to vadilo od zaciatku iba mne, alebo ostatným to bolo jedno? ::d

    mne to prislo ako blbost, lebo aj tak stale klikam strednym, ci uz na forach, alebo na inych strankach :D ale tak, aspon vidno ako ustretove vedenie tu mame :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • pre mna to nebola blbost...vzdy sa da vsetko zdokonalovat k lepsiemu, ale je naozaj pravdou, ze tu je super vedenie, ktore nekyvne rukou, ak treba nieco riesit..o tom je forum a o tom je uloha administratora....este raz, dakujeme :)

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Na všetko čo chcem otvoriť na inej karte klikám kolieskom. Funguje to všade a nemusím sa spoliehať na to, ako to je kde nastavené. Pracujem na nete s mnohými kartami, takže mi trochu aj vyhovovalo, že ak je na danej karte link a ja sa už na danú kartu nechcem vrátiť, tak jednoducho kliknem ľavým a nemusím zatvárať okno, ale v zásade mi je to jedno. ;)

  • "Spen" wrote:

    takže mi trochu aj vyhovovalo, že ak je na danej karte link a ja sa už na danú kartu nechcem vrátiť

    ale v tomto fore o toto tu nejde :)...ja sa vzdy po precitani infa, chcem vratit na diskusiu fora a podla mna aj ostatní uzivatelia, si po precitani zaujimavosti zo sveta hodiniek resp. pozreti videa chcu vratit do diskusie s tym, ze sa nemusia preklikavat spatne do diskusie

    o to tu islo....a uz som ticho :perv:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "Vindo" wrote:

    ale v tomto fore o toto tu nejde :)...ja sa vzdy po precitani infa, chcem vratit na diskusiu fora a podla mna aj ostatní uzivatelia, si po precitani zaujimavosti zo sveta hodiniek resp. pozreti videa chcu vratit do diskusie s tym, ze sa nemusia preklikavat spatne do diskusie o to tu islo....a uz som ticho :perv:


    Aj interne odkazy otváram na novej karte, takže ide, ale ako hovorím, je mi to jedno, ak to niekomu uľahčí život, čo zjavne áno, tak som za :super: .