Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • pani otázočka

    Možno k veci ale predsa Dá sa niekde na webe elebo v obchode kúpiť PIVO s. Prichutou cokolady prípadne cokoladove pivo. ..? Jestvuje vôbec niečo take?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Iba taká nesmelá otázočka - Rozgon, nie je to barbarstvo?:]

  • Keď to má byť dar, dá sa veľa odpustiť:). Na okraj -tie všelijaké radlery, to je vám, chlapi humus ako delo. Iba čo pokazili možno celkom dobré pivko. Ergo kalapáč -alebo sa takto snažia vylepšiť to blbšie...:P Čo ešte za pána nepochopím, prečo sa ten jablčná nápoj volá sajder. Ten názov totiž nie je z angliny, je to tradične vedľajší výrobok francúzskeho calvadosu a volá sa to "cidre" alebo "cider" a potom sa to číta úplne inak. Že vraj "sajder". No hnus len vysloviť.||||||

  • Ja som práve dopil lisiaka zo sadu... No to Vám je humus jak čip. Fujtajbl.

    Chcel som skúsiť, nikdy viac.

    Pil som origo cidre, to bola paráda, ale tento skysnuty jablkový mušt bek

  • Ja zas musím povedať že Kingswood mi teda nejde dole krkom ale Lišiak zo sadu .. to je pecka mne to strašne šmakuje :D ... ale zas mne sa každý čuduje že mi chutí tmavé pivo... tak bohvie

  • Tmave je super. Ja zvyknem piť aj miešané. Dávam si niekedy do chladničky jedno tmavé a jedno svetle, a do krigla si ich pekne miešam. :) Ale aj tak horka dvanastecka je top.

  • mapo v tomto počasí hlavne nech je to správne vychladené :)

  • Aj ja som na tmavé. Bol som v Bavoroch a tam som sa naučil na porter. U nás mám šťastie, že sem vozia jednu fanta značku spoza rieky Moravy a aj naše z okresu Banská Štiavnica. Obe sú finom.

  • Ja pri mojej veľkosti v lete konzumujem pivo z litrových krígľov. Ideálne Šariš 12. Ale aj Plzeňské neodmietnem. Ale dnes nič nebude, zajtra ráno štartujeme smer Grécko po vlastnej osi.

  • Ja pri mojej veľkosti v lete konzumujem pivo z litrových krígľov. Ideálne Šariš 12. Ale aj Plzeňské neodmietnem. Ale dnes nič nebude, zajtra ráno štartujeme smer Grécko po vlastnej osi.

    Tak si to užite, hlavne bez nehody na ceste tam aj nazad, nespáľte sa a nech sa vám nešťastie vyhýba oblúkom.:super: