Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Hodinky sú veľmi krásne aj zo zadnej strany / mohly by sa nosiť aj opačne ako mužsky šperk .../ , moja pani povedala že vyššia hrúbka in dodáva eleganciu a výnimočnosť - hneď vidieť že je to niečo extra. PS. Biatec su vyššie ako Citizen FIGU eco

  • v tme hodinky dobre svietia , dokonca aj čast lunety , luneta si zaslúži zvlašt pozornosť a pochvalu , je tam zafírová luneta

  • Pripájam sa , nech si čím skôr doma a s orlím zrakom ;):thumbup:

    Dakujem ...,, zajtra ráno o 7.30 nastupujem na lačno do Ružinova bez hodiniek na očne ... , asi do nedele . pondelka , tak si hodinky tiež oddýchnu doma ...

    Peter Th.

  • Dakujem ...,, zajtra ráno o 7.30 nastupujem na lačno do Ružinova bez hodiniek na očne ... , asi do nedele . pondelka , tak si hodinky tiež oddýchnu doma ...

    Nech ti to dobre dopadne👍a tiez nezabudni hodinky dat dalsiemu v poradi😉

  • žial som už dnes odovzdal putovné hodiny moc sympatickému Julovy , keďže neviem ako dlho budem v nemocnici na očnom, Aj on potvrdil že hodinky sú skutočností krajšie ako na fotke ,, ite budu mať úspech aj u iných nielen u mňa :::: BRAVO - Biatec !!

    Peter Th.

  • Ahojte, tak kto bude dalsi v poradi ? Za mna idealne ak este niekto v BA :)

  • Tak hodinky si dnes prevzal don2008 ;)

  • Ahojte, tak kto bude dalsi v poradi ? Za mna idealne ak este niekto v BA :)

    ako Ti išli ? čo hovoriš ??

    Peter Th.

  • čo hovorite na cenu týchto testovaných hodín ? za koľko by ste ich kúpili ?? - ja tak mesačníku penziu cca ...

    Peter Th.

  • Máš fajn penziu 👍

    žial mam len priemernú ,, tak to na Biatec nebude stačiť ....

    Peter Th.

  • žial mam len priemernú ,, tak to na Biatec nebude stačiť ....

    Tie hodinky za to stoja 🕰️ moja zásada: chceš za niečo dať toľko? Keď nie, musíš pozrieť v inom šuflíku 🤑

    A stitch in time :D

  • Tie hodinky za to stoja 🕰️ moja zásada: chceš za niečo dať toľko? Keď nie, musíš pozrieť v inom šuflíku 🤑

    Určite stoja za to , je to kvalita a zaujímave výnimočný tvar + potapačska komplikácia ... ,, ANO máš pravdu , spadol som o 4 šuplíky nižšie ...,,

    Peter Th.

  • ako Ti išli ? čo hovoriš ??

    Hodinky sa fajn nosia aj napriek vyske puzdra, dobre sa na nich pozera pre dobry antireflex a musim pochvalit aj gumku ktora je tiez komfortna na nosenie ( napr na wardoch je ta origos gumna tvrda menej pohodlna )

    Musel som si zvyknut na mensiu velkost a korunku na 4 - co ale nebol ziaden problem len sila zvyku.