Prekvapenie z Humenného

  • Chronobundus hlodal a hlodal a začal som sa pohrávať s myšlienkou, že hodinkomaniak by mal mať poriadne potápky a nielen plasťáky za 25 €. Hľadal som niečo netradičné, nie SEIKO ani CITIZEN a pritom samozrejme za prijateľnú sumu. Našiel som NETHUNS Scuba Pro 500 , 41 mm 500 m potápky, so zafírom, veeeľmi cool púzdro , seiko NH35A, superluminova a najväčšie prekvapenie ma čakalo, keď som na stránke výrobcu našiel v zozname RETAILERS - slovak republic - https://www.hodinkyadam.sk/domov :ghee:. Chalanisko okrem NETHUNS má aj BOLDRe a všeličo iné a ceny sú fajn :super:

    A stitch in time :D

  • Ja myslím, že chalanisko je jedným z miestnych členov fóra. Mýlim sa?

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Áno EDY, je to tak :) s myšlienkou som sa pohrával dávnejšie, je tu o tom samostatné vlákno no a teraz sme dospeli k tomu, že fungujem už niečo cez dva mesiace necelé...

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Adamko, veľa šťastia v náročnom biznise...:amen:

  • Ďakujem za podporu :)

    Čo je dnes jednoduché?? Asi nič :D ale robí to radosť, je to fajn popri iných veciach, len toho času je žalostne málo :/

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Chronobundus hlodal a hlodal a začal som sa pohrávať s myšlienkou, že hodinkomaniak by mal mať poriadne potápky a nielen plasťáky za 25 €. Hľadal som niečo netradičné, nie SEIKO ani CITIZEN a pritom samozrejme za prijateľnú sumu. Našiel som NETHUNS Scuba Pro 500 , 41 mm 500 m potápky, so zafírom, veeeľmi cool púzdro , seiko NH35A, superluminova a najväčšie prekvapenie ma čakalo, keď som na stránke výrobcu našiel v zozname RETAILERS - slovak republic - https://www.hodinkyadam.sk/domov :ghee:. Chalanisko okrem NETHUNS má aj BOLDRe a všeličo iné a ceny sú fajn :super:

    Tie Nethuns vyzeraju super, no davaj fotky !! :)

    Mne sa pacia tie s meteoritom... A Adamovi samozrejme drzim palce! :thumbup:

    Súvisiaci obrázok

  • Vďaka za podporu, páni :)

    Samozrejme, všetko je len v začiatkoch a ak by ste mali niekto nejaké návrhy na vylepšenie alebo vhodné nové značky na zaradenie do ponuky budem vďačný za každú reakciu :)

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Zaujímavé modely.

    Celý predĺžený víkend som bol v HE, keby neboli sviatky aj by som sa objednal na očumovanie, podľa internetu si v Brekov city, či niekde inde?

  • Pete_11 odkiaľ si? :) áno je to tak... je to však len sídlo podnikania, nie prevádzka ani nič podobné :)

    Ak by bol niekedy záujem pokojne ma kontaktuj

    "Čas je tá najdrahšia komodita."