Niečo na začiatok alebo nejako začať treba (Seiko Recraft) :)

  • Podobné má švagor. Sú to mohutné hodinky, nie každému sadnú, mne napr. nie, aj keď mám veľkú labu. Podľa mňa treba vyskúšať. Majú štandardný Seiko strojček NH35A, ktorý je relatívne presný, ale videl som ho aj v lacnejších hodinkách. Skús najprv v nejakom obchode a až potom sa rozhodni, 47 mm je celkom dosť a sú zrejme aj vysoké. Čo sa mne páči tak remienok, ten by som bral hneď.:)

  • Podobné má švagor. Sú to mohutné hodinky, nie každému sadnú, mne napr. nie, aj keď mám veľkú labu. Podľa mňa treba vyskúšať. Majú štandardný Seiko strojček NH35A, ktorý je relatívne presný, ale videl som ho aj v lacnejších hodinkách. Skús najprv v nejakom obchode a až potom sa rozhodni, 47 mm je celkom dosť a sú zrejme aj vysoké. Čo sa mne páči tak remienok, ten by som bral hneď.:)

    Mne vyhovuje práve tá veľkosť :) ale musím ich pozrieť reálne a mať ich na ruke lebo farba na fotke a farba v reali sa môže niekedy dosť líšiť. Celkom sa mi páčia aj anchari plus je aj že majú tritiové trubice čiže lumi vyriešené a aj to že je v cene ešte jeden remienok ale tak almaz mi pripadá použiteľnejší a decentnejší :) čiže zatiaľ mám vybrané resp sa rozhodujem medzi týmito troma hoc pri tých s čiernou PVD úpravou neviem aká bude kvalita tej úpravy ale páči sa mi tá kombinácia čierne púzdro a modrý ciferník :)