• Zdravím dostali sa mi do rúk tieto primky a chcel by som na nich vymeniť aspoň sklo a lunetu a možno aj ciferník ale ten vyzerá celkom obstojne no nikako sa neviem dopátrať k lunete lebo všade ju buď už nemajú (aukro? Alebo je súčasťou len celého púzdra. Píšem preto luneta a sklo lebo k sklu sa viem dopátrať ČR...ale najradšej by som to kúpil z jedného sjopu. Ďakujem za rady;)

  • Skús hodinára Illésa z Trutnova, má stránku "nejpanske" , on takéto veci robí často, teda na stránke máva toho celkom dosť.. Je tam kontakt, pravdaže...

  • Skús hodinára Illésa z Trutnova, má stránku "nejpanske" , on takéto veci robí často, teda na stránke máva toho celkom dosť.. Je tam kontakt, pravdaže...

    Stránku nejpanske som pozeral ako prvé a lunetu akú potrebujem predávajú len ako súčasť celého púzdra čo vychádza +- 3000 českých korún čo sa mi neoplatí.

  • Tiez odporúčam parexo, nie je to Origo, niektorí ortodoxní ich hania, ale myslím že postačuje. Fajn cena a aj kvalita čo som čítal. Veľa spokojných

  • Tak to ma prekvapilo, za 120 € ? Nechápem,prečo ti Illés neponúkol lepšie podmienky a lunetu sólo. Pro forma by som sa na tú lunetu ešte spýtal priamo v Prime Elton Nové Město nad Metují. Možno sa zadarí...:]

  • Tak to ma prekvapilo, za 120 € ? Nechápem,prečo ti Illés neponúkol lepšie podmienky a lunetu sólo. Pro forma by som sa na tú lunetu ešte spýtal priamo v Prime Elton Nové Město nad Metují. Možno sa zadarí...:]

    Tiež ma to prekvapilo pravdupovediac keď som videl po koľko sa predávali lunety na prim sport 2 samozrejme pár rokov dozadu tak to je už o inom ale tak podľa mňa je to nepraktické (samozrejme pre biznis lepšie) že prídeš že potrebuješ lunetu a skončíš s vymeneným celým púzdrom...trochu mi to pripomína výber výbavy pri autách že chceš jedno ale keď to chceš tak to môžeš mať len s tým a tým ale tak pohoda to len konštatujem koľko ľudí toľko chutí :)

  • Lunetu si objednaj priamo v Eltone stojí resp. nedávno stála 150 Kč. Tú by ti mali aj poslať. Sklo u nich stojí 300 Kč. To ti pravdepodobne nepošlú, ak nezmenili firemnú politiku. Budú chcieť aby si im poslal hodinky a oni zrealizujú výmenu skla.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Luneta z Parexa. Do zbierky to nie je ale na bežné nosenie a zničenie OK. Ja by som išiel aj do nerezového púzdra... Treba tam napísať, či majú čierne lunety, nie všetko je na tých fotkách a pdf znázornené.

    Tempus Fugit

  • Ďakujem do parexa a do primu som už napísal uvidíme čo mi odpíšu :) inač nikde som sa nedočítal či z primu posielajú na slovensko prípadne koľko si účtujú za dopravu a ako sa platí...máte s tým niekto skúsenosti? Teraz trocha mimo tému neviete mi niekto povedať čo je toto za model lebo v katalógu prim na nete som ho nenašiel a celkom sa mi páči ale neviem či sa do toho oplatí ísť :)

  • To ti úplne nepoviem, zadarmo to nie je. Z fotky detaily nevidíš, ani strojček. Musíš trocha googliť a porovnávať. Pozri bazos.cz alebo aukro... treba vidieť aj opačnú stranu púzdra, to býva od potu občas poškodené. Aj ručičky môžu byť chytené, obzvlášť tie chrómované.

    Tempus Fugit

  • Ale ak sa ti páčia, smelo do toho, na týchto nezbohatneš ale ani nezchudobnieš. Však skús ponúknuť 25€ s odôvodnením potreby servisu...

    Tempus Fugit

  • Čo sú to za hodinky ak môžem vedieť lebo v jednom katalógu prim som našiel takýto model ale s dátumom ale bez dátumu nikďe a ten s dátumom má 21 kamenov a bez dátumu 17 tak neviem...nieje to len nejaká zlátanina? Vyrobil prim tento model? Ďakujem :)