Hodinky s ručným náťahom, nájdem to čo hladám?

  • Tak to by si mal hľadať niečo, čo majú hodinky a veterány spoločné...

    tak to by sa naslo celkom dost, ci uz cez motorsport alebo klasicke, napr. Rolex, TAG HEUER, F. Constant, Junghans, TISSOT, Xicorr, Gerlach ...

  • Presne ako bolo spomenuté hore, tie pravé dokonalé asi neexistujú. Mne sa najviac páči Rolex Datejust, žial v tejto dobe mimo finančný rozpočet. Tie spĺňajú všetko, čo sa mi páči a čo by som chcel. Pozrel šom všetky vaše návrhy, to chrono24 som pozeral ako prvé a už sa mi podaril nájsť taký najbližší model hodiniek aký hľadám. Na českom chronomagu sa predávali Rado Golden Horse, sú nádherné len 35mm by už asi bolo málo, a nieje ich ani ľahké zohnať, takže som sa popozeral po Longines, a tam som najprv našiel model Conquest Heritage, nádherné až na ten date hore (ale videl som tento model aj bez date komplikácie no tú by som chcel) ale na to by sa možno dalo zvyknúť, no potom pozerám zasa 35mm. 35mm hodinky som na ruke nemal, najmenšie asi SINN 556 a tie sú 38,5mm a už na to som pozeral ako LTT riešenie ( možno aj preto, že som bol zvyknutý na väčšie hodinky), ale tieto rozmerom menšie hodinky majú niečo do seba. Škoda, že nikde v okolí ich nemajú že by som si ich vyskúšal ako to na ruke vyzerá. Tak či tak, potom som našiel Longines Heritage ale model Flagship a to už je 38,5mm takže to je presne ten rozmer ktorý hľadám. Ešte otázočka, má tu niekto skúsenosti s týmto modelom alebo modelom conquest heritage?


    Conquest


    Flagship


    Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCW0xW…w_as=subscriber :super:

    Zbierka:

    :amen:, 2X G-Shock metal GST, Seiko SNZG15K1, Casio 168 gold, G Shock M5610, G Shock Full metal Square GW5000, Breitling Chronomat Colt 44mm, Rolex OP39 114300, Omega Aquaterra 150m,

    :nono: Laco Aachen,, Swiss Military Hanowa Arrow, Sinn 556i Weiss, Fortis Spacematic, Tissot PRC200, Tissot PR516GL, Seiko SKX009

  • este nieco do kosika - http://www.mercerwatch.com/shop-online/?category=Lexington

    updated design copy.jpg

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Nedávno (možno to ešte fičí) mal chr ward výpredaj starších modelov, prototypov atď. A myslím že tam mali aj tie wardy ktoré som tam dávnejšie kúpil. Sú s manuálnym náťahom a sú krásne a jednoduché ?