Seiko SBEE002 Giugiaro Design Diver

  • Konecne su tu... konecne ich mam... ja sa asi zblaznim... :ghee: Asi takto som sa vcera tesil ked postar doniesol dlho ocakavany balicek z Japonska. Do tychto hodiniek som sa zalubil na prvy pohlad a uz davno mi ziadne nespravili taku velku radost. Nebudem sa pustat do nejakeho dlheho hodnotenia lebo na to proste nemam vedomosti... Takze len v kratkosti veci ku ktorym sa viem vyjadrit... na ruke vyzeraju vyborne a putaju pozornost okolia ale podla mna nie nasilu... zaujmu na prvy pohlad ale nekricia. Prekvapilo ma ako velmi dobre doplnili moj piatkovy casual smart outfit teda dziny, koselu a sako a dokonca sa v pohode zmestili aj pod manzetu kosele. Napriek neobvyklemu tvaru sa nosia ako kazde ine hodinky a mne osobne sadli dokonale (19-19,5 zapastie). Gumeny naramok je velmi prijemny az zamatovy na dotyk. Nevyhoda je ze si neviem predstavit na ne dat nejaky aftermarket naramok. Vo vela popisoch som cital ze cifernik je zlty. Nie je... je zlaty rovnako ako puzdro. Je to taka polo-matna zlata a celkovy vizualny dojem je skor ze su natrete zlatou farbou a nie klasicky lesklo pozlatene. Pri pohlade z niektorych uhlov dokonca puzdro budi dojem ze je natrete len tak leda-bolo stetcom... mne sa ten efekt velmi paci. Nomalne zlato nenosim ale toto je naozaj nieco ine. To ze su Quartz asi nemusim ani nejako extra zdoraznovat. Celkovo som velmi spokojny a hodinky presne splnili moje ocakavania. Nazval by som to "not from this world look" ktory sa mne osobne velmi paci. K dispozicii je aj modry 001 model ktory vsak podla mna vyzera o dost konzervativnajsie ako 002. Komu sa pacia nemal by vahat... je to tusim limitka 3000ks a teraz sa daju zohnat za podla mna rozumnu cenu z overenych zdrojov. Moje su od Creation Watches, dostal som ich za 10 dni a cela kupa bola na 1*. Pripajam par fotiek (kvalita podla mojich moznosti) a tiez link na video na zaklade ktoreho som sa ich rohodol kupit. Je to asi fundovanejsie hodnotenie ako moje a teraz uz s hodinkami na ruke mozem povedat ze s nim na 100% suhlasim.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • mapo, hotové samorezky :D ale sú ozaj pekné :) hlavne sa mi páčili na tej fotke včera čo si dal do vlákna... Vyfoť nám ešte LUMI ak môžeš :saint:

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • mapo, hotové samorezky :D ale sú ozaj pekné :) hlavne sa mi páčili na tej fotke včera čo si dal do vlákna... Vyfoť nám ešte LUMI ak môžeš :saint:

    Nech sa paci... ani ma to nenapadlo. Som kacir... lumi je to posledne co ma na hodinkach zaujima. Ako tu niekto nedavno napisal mam zapalovac :] Este zaujimavost... vcera si ich vyskusala priatelka a mal som problem jej ich odobrat. Obavam sa ze sa budu zahadne a celkom same od seba pravidelne stahovat z watch boxu do jewelery boxu... :DKazdopadne vyzerali na zenskej ruke tak dobre ze by som pokojne povedal ze su unisex.

  • neviem ako ostatní ale ja z Lumi teším ako malý chlapec :D stale čakám kym sa zotmie a potom si vychutnávam svetielko :D

    nevidel som ich naživo tak si neviem predstaviť akých su rozmerov ále ak jej nie su veľké tak sa z toho tes :D pretože polovicky nie su casto nadšene z nových kúsokov :D

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • neviem ako ostatní ale ja z Lumi teším ako malý chlapec :D stale čakám kym sa zotmie a potom si vychutnávam svetielko :D

    nevidel som ich naživo tak si neviem predstaviť akých su rozmerov ále ak jej nie su veľké tak sa z toho tes :D pretože polovicky nie su casto nadšene z nových kúsokov :D

    Ta radost z lumi bude vekom... mam 6 rocnu dceru a miluje moj TH Aquaracer lebo ma dvojfarebne zeleno/modre lumi... ;) No offence please... samozrejme len zartujem

  • Musim sa opravit... je to 2000ks limitka z kazdeho modelu... tak nedumaj moc dlho. Znaly ludia vravia ze je to re-issue povodneho modelu z 80tich rokov a pokial nejake originalne v dobrom stave najdes tak su nezaplatitelne. Takze by to mozno mohla byt aj fajn mala investicia...

    viem ?