• Dobrý deň, aké máte skúsenosti s eshopom Toptime? držia termíny? Niečo som si cez nich objednal, majú tam 2 týždňovú dodaciu lehotu s čím nemám problém. Len som ich oslovil či to vedia nejako špecifikovať dátumovo a zatiaľ ani obraz ani zvuk.

    BJ

  • Tak ja osobnú skúsenosť s eshopom nemám ale vlastní ho rovnaký majiteľ ako toto fórum. Nepostrehol som žiaden problém, výhrady alebo niečo podobné voči eshopu. Ak tam majú uvedené že do 14 dní tak si myslím, že môžeš smelo kupovať, termín dodržia, určite tam majú aj svoju rezervu.

    Presné dátumové vymedzenie je podľa môjho názoru nepodstatné ale tak možno si na to potrpíš :) Skús tam zavolať.

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Skusenosti tu máme viacerí a dovolím si tvrdiť že len tej najlepšie. Neboj, dodržia, a ak aj nie, určite Ťa budú informovať.

    Možno je len majiteľ mimo, ale určite sa ozve ??

  • Ja som už hodinky objednal. Akurát mi tie dva týždne nejako kolidujú s cestou mimo bydlisko(dozvedel som sa po objednávke). Preto som chcel ten dátum. Skôr som zvyknutý na komunikáciu. Ale možno majú dovolenky a nestíhajú odpovedať promptne na dotazy. Počkám, uvidím.

    Ináč zaujímavá situácia. Pýtam sa na skúsenosti s eshopom na fóre ktoré ten shop prevádzkuje :-). Nevedel som.

  • Skusenosti tu máme viacerí a dovolím si tvrdiť že len tej najlepšie. Neboj, dodržia, a ak aj nie, určite Ťa budú informovať.

    Možno je len majiteľ mimo, ale určite sa ozve ??

    OK ďakujem. Budem čakať. Keď som dva mesiace vyberal hodinky(dúfam že som vybral dobre) tak dva týždne počkám.

  • Po slovensky je to -prašti sem fotku kúpených hodiniek aj s drobným pokecom, ako si s nimi spokojný. :] Dúfam, že budeš. Ak ti je dlhá chvíľa, skús, ako ti už poradil kolega predo mnou, brnknúť na tel. č. uvedené v tiráži webu. Pán Kožár, majiteľ, je veľmi kultivovaný pán. A moja osobná skúsenosť? Je tá najlepšia.:super:

  • Ale asi ťa zaujímajú hodinky čo som si vybral. Vyberal som niečo do roboty na také bežné nosenie. Pracujem ako stavbyvedúci takže som vonku za každého počasia a aj v prašnejšom prostredí. Vybral som si toto http://www.toptime.sk/hodinky/steinh…tanium-500.html. A pozerám niečo na oficiálnejšie akcie. to bude potom na vianoce. Mám rad taký jednoduchý až strohý štýl. nepotrebujem chronografy ani podobné komplikácie. čas a dátum mi stačí.

    pačia sa mi napr.

    https://www.chronoshop.cz/junghans-form-…rm-a-027-473100 - až na ten remienok

    https://www.lacnejsiehodinky.sk/znacka/hamilto…field-auto-40mm

  • Po slovensky je to -prašti sem fotku kúpených hodiniek aj s drobným pokecom, ako si s nimi spokojný. :] Dúfam, že budeš. Ak ti je dlhá chvíľa, skús, ako ti už poradil kolega predo mnou, brnknúť na tel. č. uvedené v tiráži webu. Pán Kožár, majiteľ, je veľmi kultivovaný pán. A moja osobná skúsenosť? Je tá najlepšia.:super:

    Vidíš tomuto rozumiem. Ja sa s tou angličtinou veľmi nekamarátim.

  • Ježiš, ale to nm nemusíš vyklábosiť hneď! Nechaj si aj nejaké drobné tajomstvo, ponapínaj nás, my to tu máme celkom radi. Okrem toho, Tvoje dojmy z nosenia nových hodiniek sú tu dôležité. :) No keďže si sa už prezradil, tak ten Ocean Ti 500 je podľa mňa výborná voľba. Za svoje prachy dostaneš viac ako adekvátnu náhradu, strojček je vynikajúci, niet čo dodať. Už aby tu boli, aby si si ich užil ešte v závere leta. Čo sa týka tých zvyšných dvoch, je to vec vkusu, Ja napr. preferujem kontrast ručičiek oproti ciferníku - svetlé na tmavom a naopak. Ocean 500 - áno.:amen:

  • Ježiš, ale to nm nemusíš vyklábosiť hneď! Nechaj si aj nejaké drobné tajomstvo, ponapínaj nás, my to tu máme celkom radi. Okrem toho, Tvoje dojmy z nosenia nových hodiniek sú tu dôležité. :) No keďže si sa už prezradil, tak ten Ocean Ti 500 je podľa mňa výborná voľba. Za svoje prachy dostaneš viac ako adekvátnu náhradu, strojček je vynikajúci, niet čo dodať. Už aby tu boli, aby si si ich užil ešte v závere leta. Čo sa týka tých zvyšných dvoch, je to vec vkusu, Ja napr. preferujem kontrast ručičiek oproti ciferníku - svetlé na tmavom a naopak. Ocean 500 - áno.:amen:

    dojmy napíšem až budú chvílku v používaní. Tie zvyšné dve som hodil len tak na ujasnenie vkusu. páči sa mi viacej hodiniek ale pozerám aj trochu na cenu. moja ochota minuť na jedny hodinky je tak do 800 € +- dáke drobné.

  • Braník, len tak mi prišlo na um, nie je to priveľký risk, nosiť také pekné a kvalitné Oceány do terénu na stavby? Podľa mojej mienky by ti tam urobili službu aj lacnejšie kvarcky, zabehol by som napr. do Tissotu, má v segmente do 150 € myslím vhodné veci. Predsa len tie Oceány sú po čertoch parádne hodinky a nejakou blbou náhodou ich odfajčiť na stavbe, tak to by som teda ja osobne silno oplakal. Zváž radu od starého hafana. Prajem Ti ich naozaj úprimne, ale s tým terénom, to by som tam bral niečo, čo by mi až tak nechýbalo.

  • steinhart na stavbu? iba v tom prípadne ak si stavby vedúci a nič nerobis ak máš čakan v ruke tak kúp G shock tie tak lahko neznicis

    :]


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • steinhart na stavbu? iba v tom prípadne ak si stavby vedúci a nič nerobis ak máš čakan v ruke tak kúp G shock tie tak lahko neznicis

    :]

    Že som stavbyvedúci som písal. Fyzicky s čakanom alebo kladivom nepracujem. Je to skôr papierová robota ale spojená s pobytom na stavbe a organizovaním práce na nej. Ja som mal kopu kvarciek ale stále mám niekde v sebe moje prvé primky z detstva. Krásne tikanie, sekundovka si to valila po obvode. Mal som ich donedávna ale syn keď bol maličký tak mi ich obúchal o dlažbu. Pamätám si že som to strašne rád pozoroval. Potom neskôr som mal ešte jedny mechanické tissoty ale na vojne dostali nohy. Takže si idem teraz spraviť radosť a tú chcem mať aj v tej blbej robote :-).

  • Braník, už som ticho. Budeš správny našinec. Nech Ti slúžia a robia radosť pekne dlho.