Biatec Watches

Omega Speedmaster Date 3210.50

• Ahojte spolufóristi,

predám hodinky Omega Speedmaster Date 3210.50. Keď som ich zbadal, musel som ich mať. Hneď som písal predávajúcemu, poslal peniaze, a potom útrpne čakal na kuriéra...asi to poznáte. Prišli, zžili sme sa, vyskúšal som kopu remeňov. Až som jedného dňa narazil v hodinkovnici na moje dovtedy nosené RW Freelancer. Dal som ich chúďatá na ruku, a ostali na nej...Z nelogického dôvodu prehrala u mňa Omega s Raymond Weil :)

ALE, sú to úžasné hodinky, skvelá veľkosť, univerzály. Na vstup do rieky menom Omega ideálne. Hodinky sú z roku 2008, komplet balenie = papierová krabica, kožená krabica, karty. Ak mám dobré informácie, som druhý majiteľ, kúpené u susedov. Hodinky poháňa kaliber 1164, priemer púzdra je 40mm, WR je 100m. Tlakovka robená na jar, ale bez dokladu. Servis na nich robený NEBOL, a určite by som ho odporúčal. Aktuálne robia ca. -10 sek/ deň. K hodinkám je kovový remeň samozrejme, aj s dielikmi + neoriginálna guma s neoriginálnou sponou. Kožené romene na fotkách nie sú súčasťou predaja.

Hodinky boli nosené u mňa s láskou, ale predchádzajúci majiteľ ich musel neznášať, stav je, ako by povedal klasik, krásne nosený :) t.z. škrabance, vrypy, luneta tiež zažila svoje. Hodinky neboli nikdy leštené. Aktuálne mám dohodnutý termín u majstra od susedov, Jeronima, na obnovenie púzdra aj ťahu. Ak sa dovtedy nepredajú, resp. záujemca bude chcieť aby hodinky prešli ozdravnou kúrou, postarám sa o to. Dostať u Jeronima termín je pomerne náročné...

Čerešnička na torte, teda cena: 1 200€. Toľko som za ne dal ja, a rád by som aby sa mi to vrátilo. Nejakému rozumnému návrhu sa nebránim, pokiaľ bude mať záujemca o opravu púzdra u Jeronima, pôjde to na môj účet.

Osobne aj kuriérom, bez problémov.

Ak máte otázky, chceli by ste ďalšie fotky, prosím SZ.

A vopred sa ospravedlňujem, pokiaľ by som si predaj rozmyslel. Ako tak pozerám na fotky, mám ich nasadiť na ruku :)

Farookh

• Chlapi, ja ich nemôžem pustiť. Keď som videl reakcie u susedov, tak som si proste uvedomil ze za tu cenu to bola pre mna fakt zivotna kupa a predat ich je blbost. Radsej do nich navrazam prachy a dam ich do stavu novych, nech ich raz zdedi synator :)

Poprosim o uzamknutie vlakna (nezistil som ako to urobim sam). Dakujem

Letisko Sliač