Hodinarstvo Liptovsky Mikulas Sturova ulica

  • Chcem sa podelit o zazitok s vymenou baterie na mojich Mondainoch v hodinarstve v Liptovskom Mikulasi na Sturovej ulici. Pan "hodinar odbornik" mi po dni vratil hodinky s vymenenou bateriou co som si vsak vsimol az neskor tak ten ... dodrbal cele dynko (je doskrabane a este aj premacknute) samozrejme sa k tomu nepriznal a ja blbec som si to kvoli nato strapu nevsimol a ani na mieste neskontroloval. Vysledky prace majstra hodinara su na obrazkoch. Rozhodne nikomu neodporucam, ten hodinar je hovado

    k01v8y.jpg

    2pred5f.jpg

    9jnl09.jpg

  • Fúha, to ma mrzí... Toto pri výmene baterky??? kokos, to netuším ako sa mu mohlo podariť, to vyzerá ako keby po nich skákal a šúchal ich o zem...

    Takto nevyzerajú ani nožičky na mojich primkách a to majú 40 rokov...

    Aj napriek tomu by som tam šiel a ukázal mu to!!! MAjstrovi!

  • A sakra. Ako sa tak dívam, výmena baterky trvala 5 minút a potom po tých chuderkách celý deň tancoval. Zaslúžil by si teda riadne, chumaj. Ozaj a prečo to trvalo prekrista celý deň? :cursing::cursing::cursing:

  • no najskor to zacal robit akoze na pockanie, za chvilu prisiel, ze maju klenute sklo a ze sa s tym bude musiet pohrat, aby ho nepraskol, ze nech mu dam 15 minut, hovorim ok nie je problem. Po 15tich minutach som prisiel naspat a hovoril, ze mal vela zakaznikov a nemal cas sa tym este zaoberat a ze ci mozem prist zajtra. Podla mna uz vtedy ich mal poskodene len nevedel ako to povedat. Proste skoda slov. Uz som zistoval, ci sa da objednat novy kryt a vyjde to cca na 40 eur

  • Pekna pracicka, len co je pravda. Nasra. do ruk a tyzden nepustit k vode.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Keď chcel pod viečko dostať ten "nôž" na otváranie, muselo sa mu to skĺznuť. A to rozhodne nie jeden krát. Kvalitný klenotník by to mohol vedieť vyleštiť, aspoň za pokus by to stálo, horšie to už nebude.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak toto mi príde až neuveriteľné. Zrejme skôr chalan z ulice, ktorý sa narýchlo naučil iba vymeniť baterku... Teda vlastne nenaučil... Zrejme v tej prevádzke viac nepotrebujú.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Keď chcel pod viečko dostať ten "nôž" na otváranie, muselo sa mu to skĺznuť. A to rozhodne nie jeden krát. Kvalitný klenotník by to mohol vedieť vyleštiť, aspoň za pokus by to stálo, horšie to už nebude.

    Vylestit to nema zmysel, kedze dokazal aj pokrivit . Radsej rovno objednam nove, lebo sa na to nemozem pozerat

  • Keď príde nové viečko, tak to "staré" mu otrep o hlavu a pripomeň, že okrem starostí a straty času ťa ogabal minimálne o 50 éčiek. Chmuľo.

  • Slovensko je plné takýchto "odborníkov", preto to tu aj tak vyzerá. V parlamente ich máme 150.

    Je pravda, že fušerov máme viac ako dosť, ale parlament a politiku sem priateľu nepleť, dobre?:]

  • Ja si skôr myslím, že poškodenie vzniklo pri zatváraní hodiniek. Zadné veko nie je na závit ale sa len nalisuje späť. Problémom mohlo byť, že nemal nadstavec vhodného priemeru do lisu alebo nemal lis vôbec, tak to robil nejak svojpomocne. U niektorých hodiniek zaklapnúť späť zadné veko ide skutočne dosť ťažko.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • no a mame tu happy end. hodinky su konecne ok a vyzeraju tak ako pred tym.

    velka vdaka patri panovi Kardašovi z Hodinky Mondaine za rychle dodanie dynka a hodinarstvu p. Bartáka v KE za vymenu :clap:

    IMG_20170815_190841.jpg

  • ja:rouge: ale niekedy skusenost lepsia ako peniaze