Aké máte približovadlo?

  • Sparkus Aj tak tomu nerozumiem a nie je ma nič do toho, ale ty si začal. Z toho všetkého mi vzišlo, že si homosexuálny kaderník a aj tak prd viem, aké máš auto

    A stitch in time :D

  • ...je to jasné. Jazdím mx5kou, ktorú automobilová verejnosť nazýva ako "auto homosexuálneho kadernìka". Má skvelé jazdné vlastnosti, ale je len dvojmiestna a vyzerá tak milo, že na nej jazdí buď chlap čo je kadernìk, alebo chlap pre ktorèho je šoférovanie pasia, a Ja niesom homosexuálny kaderník :)

    promaster+turtláky+kinetic diver

  • Vyzera to tak, ze sme tu viaceri mimo (asi nepatrim medzi automobilovu verejnost). Kazdopadne super vozitko.:super:

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • No pekne, vidím, že som automobilový analfabet. Musím vygoogliť, čo sa hovorí medzi odborníkmi o i30, aby som nezostal prekvapený :mrgreen: Sparkus prosím ťa, keď budeš niekedy prispievať, používaj jednoduché indície, lebo vieš, my sme tu ľudia žijúci hodinkami, a ostatné oblasti sú pre nás tabu :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • Já stále dvokju Superb, ale letos to asi budu muset rozlousknout. V práci stále Géčko, jen X5 jsme vyměnili za Q7.

    Letos mi bude 48, mám dvojčata kluka a holku, ten čas letí, už jim za dva měsíce bude 16. Naštěstí se jim vážnější problémy vyhly, kromě věcí, o kterých po přečtení příspěvků některých kolegů nemá cenu ani psát. Problémy se ale nevyhly mně a manželce...teda bývalé manželce. Takže nejdřív z malého do většího, potom z většího do ještě většího baráku a teď jsem v něm sám. Ale děti tu mám skoro každej den, jsem v poho.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja som šiel z octavie do octavie, 2004 pak 2011 (svorok dal dobrú cenu) no nezober to :mrgreen: ale nedám dopustiť hlavne na kufor, dve malé deti a kufor octavie idú k sebe. Aj keď je to "len" 1.6 benzín, postačuje, nakoľko nikdy som nebol ani nie som na približovala nejak zaťažený. Hlavne že je spokojnosť, mimo mesta hej, v meste kus horšie (hlavne keď žienka sedí ako vodič) :]

  • mx5 je kultove auto, o kadernikoch som v suvislosti s mx5 nikdy nepocul. Kamos si to ide teraz kupit ako hracku. Je to skutocne mini auticko, za to s dobrou ovladatelnostou apod. Takze super vyber myslim.

    Kedysi som bol vazne nalomeny na Superba, ale nejak som tomu odolal, neskor sa moja cesta zvrtla k Fordom a tu som nejak ostal zaseknuty :)

    Zacalo to super S-Maxom v 2011, bol som velmi spokojny a tak som vlani objednal novy model, 7sedadlovy pre, teraz uz vacsiu rodinu. O nom som uz pisal vyssie. Okrem toho som zene kupil B-Max v r.2013, ale nejazdi na nom. V podstate to len garazujem. Aj preto uvazujem ze ho vymenim. Samozrejme za Ford :) Ked sem ale napisem ake alternativy zvazujem tak si placnete na celo, ale risknem to. Takze bud: Mustang 5.0 6valec, alebo Ford Tourneo Custom (8miestna krabica typu Multivan) v automate s vybavou ... lol ;) Proste hracka versus utility.

  • nevrav že si si to všimol až teraz :mrgreen:

    Nie, vsimol som si to skor, ale az teraz prisla spravna chvila, kedy to bolo potrebne vyslovit. ^^

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • maros tak to potom radšej Mustanga. Ja Fordy veľmi nemusím. A moje približovalo je starý Passat 1.8t. Do mesta zabiják peňaženky ale za tie peniaze taký stroj s veľkým kufrom. Mám ho rád a hlavne keď zopne turbo je to super.

  • kotuc20 rozumiem, ja sa spotreby nebojim, to bude auto ktore vytiahnem z garaze par krat za mesiac a pochybujem ze s nim spravim desinku rocne, cista hracka. Ten Custom Tourneo bude casoom tiez treba, najma ked deticky podrastu a S-Max uz nebude stacit.