Aké máte približovadlo?

  • Pani, uz nejaku to dobu riesim rodinne priblizovadlo, kde s bez problemov preveziem dieta s kompletnou vybavou (skladatelna stolicka, kocik(konstrukcia, vanicka), maleho sediaceho vo vajicku vzadu so zenou pohodlne usadenou, vzadu priestor na pripadne prebalenie, nakrmenie v pripade nudze..
    malo by to byt nieco typu kombi, idealne so spotrebou co najnizsou vzhladom na moj rocny kilometrovy najazd +-60 000, nove nechcem vzhladom na takyto najazd, takze 1-2-3 rocne, cena odvijajuca podla povahy auta a mojej nalady, ale tak dajme tomu nejakych rozumnych +- 15 000€.. rad by som, aby to u mna vydrzalo aspon 5 rokov, takze minimalizacia poruchovosti na najblizsich 300 000km :mrgreen:
    bmw 3er som vylucil vzhladom na maly kufor a malo miesta vzadu, 5er som vylucil vzhladom na "wow" efekt co by nebudil moc dobru krv v okoli a v praci..
    VW passat je jednou z moznosti, nejak mi tam ale chybaju emocie trosku, moj favorit je tento Superb..

    Viete ma trosku inspirovat akou cestou sa ubrat? lebo zacinam byt trosku bezradny :(


    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • mam tu troch kolegov, co maju mazdu 6.. podla toho, co pocuvam je to so servisom trosku pruser v okoli a chodia kdesi do Puchova ci kam a na to akosi nemam cas.. mam tak trosku vnutorne obavy z tej sestky, ani sam neviem preco..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ja by som šiel napr. do Octavia Combi? Alebo Insignia Combi? Len neviem ako je na tom Opel s kvalitou.
    Momentalne mam oktáfku 2004 1.6 benzín ale nie combi a pre balenie rodiny na dovolenku je to super, fakt parádny kufor to má :)

  • Z osobnej skúsenosti by som ti namiesto kombi k dieťaťu odporučil radšej niečo vyššie a ideálne s posuvnými dverami.
    Napríklad Sharan alebo Alhambra. Je to neporovnateľne pohodlnejšie na manipuláciu s deckami v aute.

  • V70

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "mapo" wrote:

    Ja by som šiel napr. do Octavia Combi? Alebo Insignia Combi? Len neviem ako je na tom Opel s kvalitou.
    Momentalne mam oktáfku 2004 1.6 benzín ale nie combi a pre balenie rodiny na dovolenku je to super, fakt parádny kufor to má :)

    Octaviu sa da za take peniaze zohnat velmi slusnu, aj to je jedna z moznosti.. Opel asi nie..

    "don2008" wrote:

    Z osobnej skúsenosti by som ti namiesto kombi k dieťaťu odporučil radšej niečo vyššie a ideálne s posuvnými dverami.
    Napríklad Sharan alebo Alhambra. Je to neporovnateľne pohodlnejšie na manipuláciu s deckami v aute.

    90% nabehanych kilometrov budem v tom aute sediet sam a z toho dovodu chcem nieco nizsie, navyse moj styl sedenia je "az na podlahe" a pri vysokom posede budem trpiet :) preto by som radsej to kombi..

    "begi" wrote:

    V70


    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    ..s akym motorom? ako je na tom Volvo so spolahlivostou, pripadne prevadzkovymi nakladmi? nie je to take, uz trosku moc "dedkovske"? :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • No čo ja viem tak Volvo je stále na prvých miestach v bezpečnosti aj spoľahlivosti, takže ani to nie je zlá voľba.
    V bývalej robote som mal Octaviu Combi, 1.6 diesel a papala 4 litre (Žilina, Bratislava, Brno, Žilina - priemer 4,4 ak sa dobre pamatám) :mrgreen: Ja som bol s tým autom strašne spokojný. Bola to pracovný verzia s tou mrežou vzdau, v techničáku len ako 4 miestna ale v pohode by som ju bral aj ako rodinné auto. :)

  • U nas je najpredavanejsia fabia, vo svedsku v70-ka.

    Moja ma skoro 300 koni, ako dedko si rozhodne nepripadam :)

    Tebe na tvoje km bude ale treba naftu, cize motor D5. Sucasna generacia V70 (tretia) je uz silne poznacena fordom, co sa prejavilo na kvalite a takych 300tis km je viacej citit nez na predoslej. Ale stale by malo byt polmega km v pohode dozitelnych.

    Este nutno poznamenat ze aj vnutorny priestor je trochu mensi, nez na druhej generacii.

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Cretino, sam som pred dvoma rokmi riesil tu istu dilemu. mal som vo vybere mazdu 6, volvo v50, avensis, bmw 3 a uz ani neviem co. nakoniec to vypalilo na trojkove bawo, dnes by som bral kvoli miestu pre maleho veci radsej tu 5tku ale to uz je ako hovoris moc okazale pre okolie. v50 je tiez male takze radsej v70 ale urcite by som cekol toho avensisa (posledna generacia je riadna lod)
    ja niesom priaznivcom koncernu no pokial ide o rodinne auto tak superb by ti tuto sluzbu dokazal plnit s velkou rezervou :) octaviu radsej nie, ma kratky razvor a stym spojene obmedzenia :P

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Pani, dakujem za tipy, dnes som zlozil zalohu za jedneho krasavca - ako aj v inych veciach, zvitazilo srdce nad rozumom a dali sme si s malym darcek k jeho prvemu sviatku, zajtrajsim meninam :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Skvely vyber! Aky motor? Kde si kupoval ak nie je tajomstvo?

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • dakujem :) je to 318d a vlastnil to jeden majitel autobazaru u nas v DS ako svoje auto, 125tis km, interier ako novy, serviska a vsetko co k tomu ma byt :) dohodnuta celkom schopna zlava, skusobna jazda typu tu mas kluce a chod sa povozit sa u nas casto nevidi.. srdce busilo, chvenie v hlase a ja som utekal do prveho bankomatu po zalohu - je bezchybne a ja som sa zamiloval, takze nebolo o com :) mam novy kazdodenny spotrebak, moje nove auticko..

    povodne som sa isiel pozriet na Superb Combi a takto som dopadol :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: