• Za 20 litrov už radšej bavoraka, pohodlnejšie sa na tom vozí, aj keď to nie je taká frajerina, napr. RT alebo GS.

    Z chopprov sa mi vždy páčil Intruder alebo Shadow.

    Po mesto by mi stačil úplne v pohode aj Burgman Executive

  • parada panove ...pár som ich videl na živo a mohol som na nich očí nechať...

    Na jednej som videl i mladomanželov a za nimi moto sprievod na tu podivanu nikdy nezabudnem.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

    • Official Post

    Taká motorka sa pohodlím vyrovná mojej sedačke v obývačke :D

  • To už má možno bližšie k autu ako k motorke. Mne sa teraz páči módna vlna café racerov. Mňa by momentálne zaujímalo ako vyberať motocykel aj vo vzťahu k výške jazdca. Existujú nejaké špecifiká pre nás vzrastom vyšších alebo je to jedno?

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Osobne si myslím že ak nechceš na motorke vyzerať ako na bicykli tak je to trochu problém. Keď nechceš chopper alebo nejaké enduro v štýle BMW GS tak sa každá značka snaží zmenšovať a odlahčovať. Včera som videl BMW R-NineT a chlap na ňom vyzeral ako na Simsone. Takže je to len o tom čo chceš. Ja som ešte aj na bratovej HD 48 čo je štýl bobber vyzeral ako na naháč.

  • myslím, že sa mi veľmo veľmo páči - SKODA Karoq so štvorvalcovým agregátom 1.5 TSI naladený na parametre 110 kW (150 k) a 250 Nm, ktorý dokáže deaktivovať dva piesty :ghee:

    A stitch in time :D

  • neviem ci to dat co vlakna "Co ma potesilo" alebo sem... davam radsej sem... ale potesilo ma, ze som si na sk ringu vylepsil cas 2:36,7 :ghee:

    Paráda. Ja sa na Slovakia Ring chystám v blízkej budúcnosti. Dostal som poukážku na volnú jazdu. misoo býva tam na tých jazdách pre verejnosť husto v zmysle veľa áut ? Veľmi ma totiž "zaujala" poznámka čo som čítal na ich webstránke, že na okruhu neplatí žiadna poistka, a teda čo zničíš aj zaplatíš. Takže asi treba byť veľmi obozretný že ?

  • mna celkom zaujalo toto -

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    aj ked viem, ze je to Talian

    • Official Post

    Paráda. Ja sa na Slovakia Ring chystám v blízkej budúcnosti. Dostal som poukážku na volnú jazdu. misoo býva tam na tých jazdách pre verejnosť husto v zmysle veľa áut ? Veľmi ma totiž "zaujala" poznámka čo som čítal na ich webstránke, že na okruhu neplatí žiadna poistka, a teda čo zničíš aj zaplatíš. Takže asi treba byť veľmi obozretný že

    no s hustotou premávky som zatial nemal problem, je to velky okruh, takze ak aj bude vela ludi, to sa tam roztrusi :)

    a ano, poistka na okruhu neplati :) ale neboj, cesta je tam siroka a vybehove zony su stedre (vacsinou). pokial jazdis s rozumom a poznas svoje auto, moze sa ti tam maximalne stat, ze nedobrzdis a vyjdes mimo idealnu stopu ;)

  • no s hustotou premávky som zatial nemal problem, je to velky okruh, takze ak aj bude vela ludi, to sa tam roztrusi :)

    a ano, poistka na okruhu neplati :) ale neboj, cesta je tam siroka a vybehove zony su stedre (vacsinou). pokial jazdis s rozumom a poznas svoje auto, moze sa ti tam maximalne stat, ze nedobrzdis a vyjdes mimo idealnu stopu ;)

    Ďakujem. To znie fajn. Pozeral som totiž veľa videi z Nurburgringu a tam tie auta aj na voľných jazdách končili rôzne, vo zvodidlach alebo na streche :D

  • WRC is for boys, Group B is for MEN

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.