• Ja som sa veľmi tešil na toto:

    Mal to byť nástupca CC-čka, no keď ho predstavili, tak to vo mne spôsobilo tri sklamania:

    1, cena - v Nemecku zatiaľ od 50 tisíc

    2, v interiéri je to praobyčajný Passat (pritom pred predstavením tvrdili, že to bude úplne niečo iné, čo sa týka materiálov a podobne - vraj iný segmet ako Passat)

    3, no a drobnosťou, ktorá sa mi až tak nepáči, je tá oddelená lišta prednej kapoty. Koncept to mal ako jednotliaty celok, čo vyzeralo omnoho lepšie. No s tým by som vedel žiť :)

  • Ja by som popravde namiesto toho Arteona zobral SuperB Sportline, určite nemá taký imidž, ale páči sa mi viac, je prakticejší a ďaleko lacnejší.

    Inač 2.0 BiTDI, keď sme už pri tom, je pre mňa osobne najväčšie sklamanie spomedzi motorov vôbec, od nejakých 100 km/h je to totálna slabota, nestačí to ani na 1.8 TSI.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • ten nový Arteon uf slintám.

    pre mňa je dream car už od detstva jedno jediné auto, a to BMW E30

    vyrábalo sa od 1982 až do 1994. všetky verzie boli samozrejme zadný pohon (okrem 325iX, tam je 4x4). a M3 bola prvýkrát uvedená v modeli E30.

    bral by som hocijakú verziu či sedan, cabrio, combi, ale najviac ma ťahá coupé. ale mal by som si pohnúť s kúpou lebo ceny idú dosť hore.

    maxresdefault.jpg

    bmw-E30-3-Series-1900x1200-01.jpgP8xs90F.jpgmaxresdefault.jpg

  • Čo sa týka cenovo reálnejších áut o ktorých kúpe reálne uvažujem, je tu tento krásavec. Aj keď pre mnoho ľudí škaredá opacha :D

    JAGUAR X-TYPE (2004 by stačila)

    Problém je ten že poväčšine nachádzam len benzínové motory a tie nie sú vhodné na mestské pomery. Na bazoši je jedno pekné modré no benzín 2.5 V6 je nereálny :D

  • bejduko som rád že to nie je starý trojkový alebo dvojkový golf :) Toto je veľmi pekné autíčko :)

  • Čo sa týka cenovo reálnejších áut o ktorých kúpe reálne uvažujem, je tu tento krásavec. Aj keď pre mnoho ľudí škaredá opacha :D

    JAGUAR X-TYPE (2004 by stačila)

    Problém je ten že poväčšine nachádzam len benzínové motory a tie nie sú vhodné na mestské pomery. Na bazoši je jedno pekné modré no benzín 2.5 V6 je nereálny :D

    Ešte vaic ako ten vzhľad by mi vadilo, že je to Ford Mondeo z roku 2000 s inou karosériou a drevom v interiéri.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Spartan To je možné. Takéto súvislosti ale už nie som schopný vidieť :)

  • To si potom treba zistiť, lebo S type je skutočne zlé auto, decentne to povedať nejde :) bol to jeden z hlavných dôvodov, prečo sa jaguár vtedy dostal do vážnych finančných problémov, z ktorých ho dostali až Indi.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak to je už ozaj dosť vážne :D Ale je nejaké schopné auto okolo tých 5 000 o ktorom má zmysel uvažovať ? :)

  • Tak chalani vďaka. Upúšťam od tejto myšlienky ale tým pádom som s výberom auta znova na začiatku :/

  • No niečo na bežné vozenie nie dlhodobého charakteru :) bude to viac menej moje druhé auto a chcem ho tak na 5 rokov max :) Ale nerád by som do neho veľa investoval. A hlavne golfu by som sa vyhýbal oblúkom. Sú to autá určite dobré aj pekné ale mne strašne vedia.

  • Xtype/Stype boli najhorsie Jaguare ake boli kedy vyrobene

    V zlatých časoch briského automobilového priemyslu (myslené ironicky), v 70-tych a 80-tych rokoch, robili ešte omnoho, omnoho horšie autá, S a X by sa nedostali ani do top 5 najhorších Jaguárov. Je tomu venová jedna časť ľudových áut Jamesa Maya.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Adam prečo si myslíš, že benzín nie je vhodný na "mestské pomery" ? Ja to z vlastnej skúsenosti vnímam práve naopak a na poskakovanie po meste by som preferoval benzínové auto.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • SKODA Vision E - Autosalón v čínskom Šanghaji si vybrala Škoda pre odhalenie svojho prvého konceptu elektromobilu. Volá sa Vision E a ukazuje smer, akým sa bude výrobca v budúcnosti uberať. Hlavnými vlastnosťami sú najmä dojazd až 500 kilometrov a tretia úroveň autonómneho riadenia. Jedná sa o päťdverové SUV-kupé s veľkoryso priestranným interiérom. Vďaka výkonu 225 kW dokáže zrýchliť bez absolútneho zaváhania a nesmierne dynamicky. Maximálna rýchlosť dosahuje 180 km/h. A že baterkáče nie a nie :nono:

    A stitch in time :D

  • EDY Áno zrejme aj ja ale to by sa muselo jednať o nejaký menší obsah... možno tak 1.5, 1.6 ale v prípade 2.5l by to žralo aj trávu okolo cesty :D