Breitling BASELWORLD 2017

    • Official Post

    Avenger Hurricane Military

    Veľkosť púzdra: 50 mm

    Materiál púzdra: Breitlight

    Limitovaná edícia: 1.000 kusov

    Kaliber: manufaktúrny kaliber B12 s 24 hodinovým časom

    Vintage Superluminova

    Breitling_Avenger_Hurricane_Military_4.jpg?ixlib=rails-1.1.0&w=1000&s=451e32de5491ea03a3a5c819e71b4f51avenger-hurricane-military-1.png

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Navitimer Rattrapante

    Veľkosť púzdra: 45 mm

    nový manufaktúrny kaliber B03

    Breitling-Navitimer-Rattrapante-watch-3.jpgBreitling_Navitimer_Rattrapante_Steel_Case_reclining_1000.jpg

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    nová verzia Chronomat 44

    ciferník s karbónovou textúrou

    ab011012-bf76-296s-a20d2.jpg


    Superocean 44 Special

    novinka je keramická luneta

    Breitling-Superocean-44-Special-1.jpg


    Avenger Hurricane 45

    Veľkosť púzdra: 45 mm

    Kaliber: manufaktúrny kaliber B01

    Breitling-Avenger-Hurricane-12H-1.jpg


    Superocean Héritage II

    Veľkosť: 42 a 46 mm

    nová je keramická luneta a manufaktúrny kaliber B20 (Tudor Calibre MT5612)

    in-house je iba v trojručičkovom modeli

    Breitling-Superocean-Heritage-II-8.jpgsuperocean-heritage-ii-42-2.jpgBreitling-Superocean-Heritage-II-1.jpg

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Colt Skyracer

    Veľkosť púzdra: 45 mm

    Vodotesnosť: 100 m

    Superquartz

    Materiál púzdra: Breitlight

    cena: 1.990 €

    Breitling-Colt-Skyracer-aBlogtoWatch-07.jpgcolt-skyracer-1.png

    • Official Post

    Z tohoto by som si ale nevybral :D .. Kde je Navitimer vo veľkosti 40mm ? :/

  • Adame závidím Ti tvé oči, Navitimery ve 40 bych měl problém luštit, takže 45 ok. Jestli se nepletu, tak než béčka krachla koupil tuhle konstrukci Sinn, mně se to ale nikdy nelíbilo. Keramická luneta mi k těm jejich modelům moc nepasuje, taky bych si asi nevybral, muset je platit. Jinak proti velikostem nic nemám, maj to bejt toolovky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dať dve kilečká za kvarc? Ani Breitling...

  • hannes a ty ako chlape nitránsky, dajako absentuješ :mdr1:

    Bol som trocha chorý, aj v špitáli štyri dni na pozorovaní. Nechcem sa vykecávať tu, aby ma admin nekopol do zadku, že tu mrmlem od veci. Skúsim sa polepšiť.:]