Richard Mille RM 50-03 Mclaren F1

  • Dobre, chlapci. Trocha ste ma nakopali, asi mi to patrí. Beriem. Ideme ďalej.

  • hannes bože, aká citlivka :mdr1:tu nikto nikoho nenakopáva :ange: tu sa vyjadrujú názory a pocity :langue2: nie sme na CHMG :hurt1:

    Sakra, Pepes, veď je všetko ól rajt, patrí to k životu ako narodenie a smrť, ja nemám prečo byť a ani nie som háklivý, sme tu svoji a tak to aj beriem. Veď som aj zakončil, že ideme ďalej a tak ideme jednoducho ďalej.:super:

  • Je priam dojemne ako Riskovi Milemu zalezi na mentalnom zdravi hodinkovych fans ... vyrobi technologicky namakany kusok, ale s tak otrasnym vzhladom ze nikomu nie je luto ze si ho nemoze dovolit...

  • no čo sa mňa týka, kľudne by som si ich vedel na mojej ruke predstaviť :mrgreen: život nie je len sivobiely :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Nikomu není líto, že si je nemůže dovolit...kucí to je dobrá prdel. Mně to teda jelito je. To neznamená, že kdybych mohl tak bych i nutně musel. To že nemůžu, je ovšem pouze moje vina, se kterou už ve svých letech těžko něco udělám. Ale kdo by nechtěl jen tak si moct dovolit vyhodit třeba mega éček za takovou blbost jako jsou RM, vlastně na značce ani modelu nezáleží, takže ... jako jsou hodinky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Watchi, ja by som pokojne za hodinky vyrazil aj dva melóny, v tom ja osobne problém nevidím. Moje (ne)šťastie nie je ani tak v tom, že si ich, zrejme z podobných dôvodov ako Ty, nemôžem dovoliť, ale skôr v tom, že som prílišný racionalista a tak trocha dbám na estetiku. Oba pojmy sú vysoko subjektívne. Už som to niekde rozkecal - každý jeden z nás má svoj vkus, obmedzený finančnými možnosťami. A, ako vravia Rusi - "Vot problema".:]

  • Tieto RM, sú u mňa jedna z mála vecí za 1 000 000€ , u ktorých ma skutočne ani za mak nemrzí, že si to nemôžem dovoliť, RM by som určite obchádzal bez ohľadu na stav konta.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak aby som to za seba nejako tiež uzavrel. Technika je naozaj perfektná záležitosť, ale ak mi, napriek všetkej vyspelosti, nerobí aj užitočnú vec, je to iba na pozeranie, ale nie na užitie. Jej zmysel je iba v tom - aha, aj toto sa dá urobiť. Autorovi poklona a ......to je všetko.

  • hannes úplne s tebou nemôžem súhlasiť :mrgreen: neviem, či si OWG, alebo máš viacero godzín. Ja mám 7 kusov, a keby som sa na to díval takto, tak načo sú mi? Veď na to , aby som vedel koľko je hodín, stačia obyčajné plasťáky za pár evry :mdr1:nie? Zasa som otvoril Pandorinu skrinku :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Pepes, Ty si ďábel. Ale stačilo mi, čo si napísal vyššie. A preto ako vždy : "Proti gustu žiaden dišputát". Ozaj a mením postupne strojný park, takže momentálne dvojo. Štyri boli dané out. A chcem to doplniť zasa na štyri.