Zimná Fotosúťaž

  • Priatelia znova nadišiel ten čas dať si menšiu súťaž :)

    Pôjde o klasickú fotosúťaž ktorej podmienky sú nasledovné:

    - každý člen fóra môže do priečinka "Foto súťaž", ktorý je umiestnený v galérii, umiestniť svoje súťažné fotky maximálne však 5.

    - témou fotiek je ZIMA. To že na fotke musia byť hodinky snáď netreba zdôrazňovať ;)

    - pridávajte fotky ktoré budú vytvorené vami a budú aktuálneho dáta. Fotky vytvorené minulú zimu alebo pred týždňom si nechajte do súkromného albumu. Snažím sa aby mali všetci rovnaké podmienky...

    - súťaž bude spustená v Pondelok 23. januára a bude trvať dva týždne, teda do 5. februára.

    - hlasovanie bude prebiehať pomocou "lajkovania" počas celej doby trvania súťaže

    - vyhodnotenie sútaže bude v Pondelok 13. februára

    - ocenení budú prvý traja ktorí získajú najvyšší počet hlasov.

    - hlasy sa nebudú sčítavať! Berie sa do úvahy len fotka ktorá ma najvyšší počet hlasov. Možnosť pridať viac fotiek je len pre zvýšenie šance vyhrať :)

    - v prípade nekalých praktík si vyhradzujem právo na diskvalifikovanie jednotlivých súťažiacich.

    To najdôležitejšie prichádza na koniec. Hrá sa o tričká s logom HODINKOMÁNIA. Pre nových a neznalých pripájam aj obrázky.

    Dúfam že som napísal všetko a zrozumiteľne. V prípade otázok alebo nejasností píšte do tohoto vlákna. Tu budú vyhlásený aj výhercovia.

    Teším sa na veľa pekných fotiek vašich hodiniek :thumbup:

  • Budúci veru tak som písal :) Odo dnes je možnosť hlasovať :) no dúfal som že sa zapojí viac ľudí ...

  • Poučím sa do budúcnosti :) Dik za spetnú väzbu. :super:

  • Vyhodnotenie bude zajtra v popoludnajších hodinách. Nakoľko mám ako študent povinnosti ktoré nemôžem ignorovať. Ďakujem za pochopenie :)

  • Takže na prvých troch priečkach sa umiestnili:

    1. adam.stefanca

    2. Spartan

    3. rozgon

    Výhercom srdečne gratulujem, a ostatným ďakujem za účasť. :)

    Nakoľko tričká sú skladom u esqueleto nedá sa mi ich poslať hneď. Budeme robiť všetko preto aby boli doručené v čo najkratšom čase :)

  • Gratulujem, aj keď som výhercom nedal hlas. Tričko mám :mrgreen: ale ak tričká pochybia, dáme dorobit, návrhy ešte mám u seba :malin1: a prosíme potom foto v triku.

  • Gratulujem vsetkym vyhercom.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133