Christopher Ward január 2017

  • V stredu som sa vrátil z nemocnice, kde som úspešne absolvoval Silvestra a aj príchod Nového roka. No a pri brázdení, čo je nového v hodinkovom svete som zistil, že Ch. Ward dal na svoje kostolné hodinky ako aj na potápky výrazné zľavy. Do 31. januára platí zľava na viaceré modely výrazná 30 až 50 % zľava. Vzhľadom na to, že modelov je celkom dosť a každý fanda tejto značky si iste príde na svoje za veľmi rozumné peniaze, nebudem sa viac rozpisovať a rovno vám odporučím stránku Christophera Warda.

  • Popravde aj ja rozmýšľam nad 43mm bielymi Trident Pro 600... za tých 581€ je to skutočne dobrá cena. Ale asi odolám.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tie biele Tridenty sú parádne ! Pokiaľ som dobre informovaný Chr. Ward má podobné zľavy niekoľko krát do roka. Nikdy som si ale nevšimol či až takéto veľké 30% - 50% . Každopádne škoda, že idú meniť logo, toto súčasné sa mi páči viac.

  • Tak už sú vonku Tridenty s novým logom. Ohlasy na internete sú hrozné. Povedal by som, že 90% reakcíí čo som na fórach videl sú veľmi negatívne. Čudujem sa, že Chr. ward si šiel tak tvrdohlavo za tou zmenou loga aj cez všetky negaívne feedbacky. Som zvedavý, či sa to podpíše na znížených predajoch.

    Mne sa tie "nové" Tridenty celkom pozdávajú, s týmto logom pôsobia uhladenejšie a nenápadnejšie. Pre mnohých ale stratili ten charakter, ktorý so starým logom mali.

    c60-43ada2-sokko-bo_fr.png

  • Na týchto to umiestnenie loga podľa mňa pôsobí najmenej rušivo z ich kolekcie, ale stále je to podľa mňa zmena k horšiemu.

    Taktiež neviem, kto teraz zaplatí plnú cenu za ich hodinky, keď pred týždňom boli niektoré aj za polovicu. Na WUS som čítal reakcie ľudí, ktorí si kúpili pod stromček Ch. Ward hodinky za plnú cenu a vzhľadom na zľavy sa oprávnene cítili... okradnutí.


    Celkovo ten výpredaj bola podľa mňa marketingová katastrofa z dohodobého hľadiska.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • staré logo bolo pre mňa dosť odpudivé, no nové je dosť fádne a hodí sa iba na technické hodinky ako je C8.

    jedny z mála hodiniek, kde sa to kvôli rímskym čísliciam hodí, sú C8.

    pekné oblekovky, dátumovka, ručný náťah, 5-dňová výdrž, COSC certifikácia a to všetko za 800,-!

    škoda, že oblekovky nehľadám...

    c9-40-ss-swt-b_fr_2.png

  • z celkoveho hladiska to nebude urcite stastne riesenie budovat meno na obcasnych ale pravidelnych polovicnych zlavach, iste kto kupi v ten moment a chce ich tak fajn, ale inak je to skutocne podpasovka pre zakaznikov a aj znacku ...