• No práve, že ten ciferník nie je asi taká riadne čierna. Vidno to pri porovnaní s ručičkami, sú tmavšie.

    aha, už vim co, ta černá bude podobná jako na Seikách, černá - nečerná. Ale víc černá a vůbec ne šedivá.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Hrozný rozmístění subcifrů, šílená datumka, ukouslej index, jedinej, jsou hrozný, ale co se nelíbí mně, se líbí druhýmu a tak je to ok. Moje rada zní nekupuj to.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ale tohle už jsou otázky pro Tebe sama, líběj se mi chrona? Využiju chrona? ... to Ti nikdo nemůže odpovědět, otázky na techniku ano, ale na design má každý jiný názor.
    Za mne, nejsou špatný, ale plácat baterku na osvětlení, plácat ji ještě na stopky, když už chrona chtěl bych s day date, to využiju, stopky vůbec, naopak využiju otočnou lunetu a td a td. Takhle Ti odpoví každej za sebe, pokaždý jinak a co si z toho vybereš? Podívej se na to, jaký mají strojek, opiš si ho do googlu a zjisti si o něm reference, plusy mínusy a pak se rozhoduj.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ale tohle už jsou otázky pro Tebe sama, líběj se mi chrona? Využiju chrona? ... to Ti nikdo nemůže odpovědět, otázky na techniku ano, ale na design má každý jiný názor.
    Za mne, nejsou špatný, ale plácat baterku na osvětlení, plácat ji ještě na stopky, když už chrona chtěl bych s day date, to využiju, stopky vůbec, naopak využiju otočnou lunetu a td a td. Takhle Ti odpoví každej za sebe, pokaždý jinak a co si z toho vybereš? Podívej se na to, jaký mají strojek, opiš si ho do googlu a zjisti si o něm reference, plusy mínusy a pak se rozhoduj.

    viem máš pravdu ináč mne chrona nevadia je pravda že ich veľmi nevyužijem ale to mi až tak nevadí tie fieldy mi padli lebo v obchode kďe chcem kupovať hodinky tie fieldy nemajú a adi ani nebudú mať a cez net už hodinky kupovať veľmi nechcem lebo moje predchádzajúce skúsenosti niesu dobré samozrejme česť výnimkám (toptime) a tieto chroná majú skladom tak preto moje otázky a preto ma zaujína aj názor druhých lebo napr pri tých predošlích som si nevšimol tú odrezanú desiatku na ciferníku a po tvojom príspevku príspevku som si to všimol a vadilo mi to preto som ustúpil od kúpy predošlého modelu atď

  • ok, tyhle se mi líběj a umim si je představit na ruce, dej pozor na velikost, chrona můžou být na ruce větší, líp se odečítaj údaje subciferníků, ale nožičky by neměly přesáhnout šířku hřbetu zápěstí, takže hledej údaj lug to lug, nebo zjisti průměr a v telefonu si stáhni čelní fotku a nastav si průměr na reálnou velikost. Potom už můžeš telefon přiložit na zápěstí a máš reálnou představu, eventuelně si můžeš rozměry změřit.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • zdravím takže je rozhodnuté a objednané je objednaný model timex t49938 ale teraz by som na ne potreboval nato remienok rozmýšľal som naf čiernym nato s oranžovým pásom v strede no som otvorený akýmkoľvek radám a názorom :) ďakujem

  • Vzal bych dva. Jeden černej, přece jen je to takovej strohej styl a jeden barevnější ke strakatýmu triku v létě. Každopádně nekupuj ty nejlevnější, ošoupou se jim brzy oka a roztřepí dírky. Obrátil bych se na Petra (Esqueleto) jestli ještě něco má.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Vzal bych dva. Jeden černej, přece jen je to takovej strohej styl a jeden barevnější ke strakatýmu triku v létě. Každopádně nekupuj ty nejlevnější, ošoupou se jim brzy oka a roztřepí dírky. Obrátil bych se na Petra (Esqueleto) jestli ještě něco má.

    a ten farebný nechať čierno oranžový ako som písal predtým alebo radšej zvoliť inú kombináciu?

  • Ako sa tak pozerám, po ťažkej debate si mladý nakoniec vybral aj tak podľa svojho vkusu. Väčšina rád dlhoročných členov fóra, ktorých názor si veľmi vážim, napriek snahe, akosi nenašla adresáta, no možno sa mýlim a to by bol ten lepší prípad. Čo ma ale naozaj príjemne prekvapilo bolo, že sa pekná debata rozprúdila kvôli vlastne celkom normálnym quarzkám.